УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Відлякувач гризунів та комах RIDDEX Pest Repelling

  • 210 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Відлякувач гризунів та комах RIDDEX Pest Repelling за 210 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Відлякувач гризунів та комах RIDDEX Pest Repelling

RIDDEX Pest Repelling - це екологічно безпечний і нешкідливий для людей і тварин пристрій для боротьби з гризунами та комахами.

Таргани, мурахи, миші і щури, що бігають по будинку, не тільки «колять» погляд, але й поширюють десятки небезпечних захворювань. Так що укус комара або мурашки здасться дрібницею, в порівнянні з хворобами, які можуть принести в будинок ці шкідники: сальмонельозу, правець, туберкульоз, поліомієліт, чума і сказ (миші і щури), проказа (таргани), інфекційний гепатит і т.д. буд. Людина ніколи не погодиться, щоб з нею посередництвом жили комахи або гризуни.

Riddex Pest Repelling – відлякувач гризунів та тарганів – сучасний прилад для повного позбавлення від шкідників, який користується великою популярністю завдяки легкості та простоті його застосування. Його дія ґрунтується на негативному впливі магнітних хвиль на центральну нервову систему комах, викликаючи у них непереборне почуття дискомфорту.

Riddex Pest Repelling – відлякувач гризунів і тарганів змушує мишей, щурів, тарганів та інших комах (мух, мурах, павуків, жуків) залишити звичне місце проживання та зникнути назавжди.

Відлякувач тарганів, гризунів та комах RIDDEX Pest Repelling - це екологічно безпечний і нешкідливий для людей і тварин пристрій для боротьби з гризунами та комахами.

Переваги відлякувача шкідників RIDDEX Pest Repelling:

1. Ефективний: у шкідників не може виробитись звичка до відлякувача.

2. Економічний: одного пристрою вистачає на захист 200 м. кв. (Не більше) в межах розведення одного щита.

3. Безпечний: на відміну від хімічних засобів проти шкідників, RIDDEX Pest Repelling є повністю безпечним для людини та домашніх тварин; не впливає на роботу інших електроприладів, мобільних та бездротових пристроїв; безпечний для вагітних та дітей.

4. Універсальний: можна використовувати в квартирі, в офісі, в котеджі, на дачі, в кафе, в їдальні, в барі, в бістро, в магазині, в лікарні, у дитячих садках та дитячих закладах, у санаторіях та будинках відпочинку, у гаражі та у підвалі, у льохах, у наметах та контейнерах на ринку, у складських приміщеннях та багатьох інших приміщеннях.

Результат роботи приладу стає помітним протягом перших 7 днів. Повне звільнення від мишей і щурів - 2-4 тижні, мурах та інших комах - 8-12 тижнів.

НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати RIDDEX Pest Repelling Aid, якщо в будинку є ручні гризуни (хом'ячки, декоративні щури та миші).

Технічні характеристики електронного відлякувача шкідників RIDDEX Pest Repelling Aid (Ріддекс):

  • Напруга, що використовується: 90-250 В
  • Потужність відлякувача: 4 Вт
  • Частота: 50-Гц
  • Частота імпульсів: 0,8 – 1,0 Гц
  • Амплітуда імпульсу: від 14 до 26 мА
  • Площа дії одного приладу: 200 м2
  • Розміри: 60х95 мм.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук