УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Адаптер HDMI to VGA (перехідник, конвертер, 720p/1080p) перехідник, конвертер

 • 195 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Адаптер HDMI to VGA (перехідник, конвертер, 720p/1080p) перехідник, конвертер за 195 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Адаптер HDMI to VGA 720p/1080p (перетворювач, конвертор, перехідник) – пристрій, що перетворює цифровий HDMI-сигнал на аналоговий аудіо-, відеосигнал з роздільною здатністю, вказаною в характеристиках. Розмір дозволу відбито й у назві і є основним технічним показником.

Характеристика виробу
Ця модель належить до активного типу. Необхідність в адаптерах виникла через неможливість аналогових приладів приймати цифровий аудіо-, відеосигнал. Сьогодні більша частина інформації передається за допомогою сигналів, оброблених цифровим способом, але у користувачів залишилася на руках велика кількість аналогових пристроїв:

 • ТБ.
 • Продаж моніторів.
 • Проектори.
 • Ігрові платформи та ін.
Цей адаптер забезпечує перетворення цифрового сигналу на аналоговий. Зворотний процес неможливий. Перетворювач-перехідник потрібен, коли у передавального пристрою є тільки HDMI-вихід, а у приймаючого пристрою – VGA-вхід. Підключається від передавального пристрою HDMI-кабелем до відповідного роз'єму і приймаючого пристрою VGA-кабелем також у свій роз'єм. Крім того, для передачі звукового сигналу є вхід 3,5 мм шнура.
Перевага даного зразка:
 1. Компактність.
 2. Наявність аудіовиходу.
 3. Не потрібні додаткові налаштування та встановлення драйверів.
 4. Можливість підключення додаткового живлення через USB-кабель, що є у комплекті.
Важливою особливістю цієї моделі є те, що конвертор перетворює цифровий сигнал на аналоговий відео- та аудіосигнал. Багато зразків конверторів можуть перетворювати лише відеосигнал. Наявність можливості підключення додаткового живлення підвищує привабливість моделі, т.к. не завжди HDMI сигнал має необхідну потужність. У комплекті немає блоку живлення, його треба купувати окремо.

Рекомендації при користуванні.
Часто виникають скарги про погану якість відео. У цьому випадку необхідно підключити додаткове живлення. Якість має відновитися. Користувачі рідко звертають увагу на те, що вихідний сигнал HDMI-пристрою може бути занадто слабким і свої претензії звертають на знову підключений пристрій. Для посилення цього сигналу потрібно додаткове харчування. В іншому експлуатація адаптера не становить будь-яких складнощів в силу його надійності.
Наступний момент, який завжди потрібно враховувати при експлуатації, – значення роздільної здатності на кінцевому пристрої залежить і від характеристик всіх пристроїв у ланцюжку. Активний адаптер перетворювач забезпечує передачу сигналу з максимальною якістю в рамках характеристик системи в цілому.
Виробник конвертору – китайська компанія Shenzhen Stone Electronics co. Ltd спеціалізується на виробництві обладнання для комп'ютерної електроніки під брендом MINI. Здебільшого це кабелі, перехідники, конвертори, адаптери, з'єднувачі. Продукція бренду технологічна, естетична, надійна. Компанія представлена усім ринках, її продукція користується попитом.

Комплектація:
 • 1 х HDMI – VGA перехідник.
 • 1 х Кабель живлення від стандартного роз'єму USB.

Характеристики
Комплектация Комплектация: 1 х HDMI - VGA переходник 1 х Кабель питания от стандартного разъема USB
Тип Переходник

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук