УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Камера ендоскоп із кабелем на 2 метри 7 мм USB/micro USB з підсвічуванням

 • 286 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Камера ендоскоп із кабелем на 2 метри 7 мм USB/micro USB з підсвічуванням за 286 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Люди постійно винаходять нові технології. Завдяки цьому, полегшується виконання низки завдань і, як наслідок, економитися час. Один із сучасних пристроїв, якому слід приділити увагу, є камера «ендоскоп». Необхідно розглянути, що є приладом, і в чому його користь для людини.

Опис моделі
Насамперед слід дізнатися, що таке ендоскоп. Пристрій є довгим кабелем (2 метри, діаметром 7 мм) на закінчення якого розташовується камера. Модель ендоскопа, що розглядається, сумісна зі смартфоном, завдяки чому вдається виконувати відеозапис або робити фотографії. Для кращої видимості на об'єктиві знаходиться світлодіод, що дозволяє висвітлювати темні, важкодоступні місця.
Особливістю приладу є те, що він водонепроникний. Людина може занурювати техніку в рідину, проте бажано робити це відносно на короткий період не більше ніж на 30 хвилин. Існує можливість працювати за гарячої температури до 70 градусів. Подібне рішення розширює спектр можливостей ендоскопа у побуті і не лише.

Переваги приладу
На перший погляд, пристрій може здатися простою іграшкою. Однак, це не так. Ендоскоп нагоді майже кожній людині, адже від неї багато користі. Для кращого розуміння варто розглянути деякі приклади:

 1. Ремонт двигунів. Зазвичай, щоб подивитися стан мотора, його необхідно розбирати, це клопітна справа і часом його зовсім не потрібно виконувати. Ендоскоп дозволить перевірити стан клапана тощо. Це заощадить багато часу і запобіжить раптовим поломкам на дорозі.
 2. Використання в підлідній риболовлі. При бурінні лунки людина не знає, який водний світ знаходиться під ногами. Найчастіше все відбувається навмання. У такому разі можна використовувати ендоскоп. Він дасть можливість побачити мешканців водойми та оцінити успіх майбутньої риболовлі.
 3. Застосування у страйкболі чи пейнтболі. Ці змагальні ігри набирають все більшої популярності. Тому там стали все частіше використовувати ендоскоп. Завдяки приладу людина може зазирнути за кут або укриття, тим самим оцінивши обстановку. Такі рішення нерідко призводили до виграшу команди, яка використовує сучасні технології.
 4. Можливість дістати із сифона кільце і не тільки. Багато хто кидав у раковину якісь речі. Розбирати всю конструкцію досить клопітно та довго. Набагато простіше застосувати ендоскоп, причому він має невеликий гачок, який дозволить підчепити втрачені предмети та витягти їх із вузького простору.
Насправді користі від приладу набагато більше. Ендоскоп є корисним пристроєм у багатьох сферах діяльності. Навіть просто в побуті людині вдасться сильно полегшити своє життя, виявивши причину поломки в техніці без її розбору, або діставши щось із важкодоступної ділянки. Такі рішення дозволять зробити певну роботу комфортнішою і часом заощадити кошти на можливому ремонті.

Характеристики:
 • Вбудований світлодіод на головці камери
 • Діаметр камери: 7 мм
 • Довжина кабелю: 2.0 м, загальна довжина: 2.1 м
 • Об'єктив: F2.4
 • 300000 пікселів
 • Формат зображення: VGA/QVGA
 • Роздільна здатність зображення: 640*480/320*240
 • Частота кадрів: 30 кадрів за секунду
 • Водонепроникний рівень: IP67
 • Інтерфейс: USB 2.0, Micro USB

У комплект входить:
 1. Ендоскопічна бороскова жорстка камера спостереження 2 в 1 Android та ПК USB-змія 2 м.
 2. 1 x Маленький гачок
 3. 1 х Магніт
 4. 1 x Бокове дзеркало
 5. 1 x Кільце фіксатор
 6. 1 x Керівництво

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук