УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Багатофункціональний ручний відпарювач Hand Held Steamer UKC A6 Золотий

  • 661 Грн

  • Виробник: UKC
  • Модель: 48358

  • Артикул: 1408302388

  • Наявність: Є в наявності

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Багатофункціональний ручний відпарювач Hand Held Steamer UKC A6 Золотий за 661 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Багатофункціональний ручний відпарювач Hand Held Steamer UKC A6 Золотий

Відпарювач ручна праска A6 може легко видалити складки з одягу, він незамінний для надання відгладженого, свіжого вигляду виробам з льону, вельвету. ворсових та інших тканин. Під дією пари волокна тканин не розтягуються і не стискаються, як під впливом праски, а набувають об'ємності, еластичності та початкового блиску.
Відпарювач A6 ніколи не залишить заломів і плям, що лисніть, на виробах з вовни, трикотажу, синтетичних волокон.
З відпарювачем A6 не потрібно використовувати прасувальну дошку або стіл, а можна відпарювати, не знімаючи речі з вішалки.
Відпарювач A6 видаляє неприємні запахи з одягу, усуває плями поту, прим'ятості.
Будинки, на дачі, а також у дитячих закладах, відпарювачем A6 можна дезінфікувати м'які іграшки, постільні речі. Пара позбавляє вироби від пилових кліщів, вбиває мікроби та патогенну мікрофлору.
Відпарювач A6 значно полегшить життя та заощадить час діловій людині. В офісі і будинку відпарювач A6 дуже швидко надасть костюму, що висить на «плічках», презентабельний вигляд, усуне запах тютюну.
Сучасний дизайн, компактний розмір і мала вага дозволяють легко прибрати відпарювач A6 після використання в шафу, валізу, ящик столу.
Збираючись у поїздку, будь-яка жінка та й сучасний діловий чоловік кладуть у свою валізу дорожню праску (хоча розкласти речі для прасування дуже часто буває ніде), міні-чайник або кип'ятильник + ємність для води. Найчастіше розміри та вага нашого багажу непорівнянні з нашими фізичними можливостями. Відпарювач A6 заощадить Ваші сили та місце у Вашій валізі.
У діловій поїздці, на відпочинку та дачі крім своєї основної функції-надання пом'ятим речам свіжого згладженого вигляду, він допоможе Вам швидко закип'ятити воду для чаю або кави (об'єм його резервуара дорівнює об'єму однієї чашки -200 мл). Закритий паровим праскою багатошаровий резервуар збереже нагріту воду теплою довгий час.
У відпарювачі A6 можна зварити яйця до сніданку, попередньо знявши парову праску.
Якщо Ви захворіли або страждаєте на хронічні легеневі захворювання, Ви можете використовувати відпарювач A6 як інгалятор.
Відпарювач A6 легко розбирається, його можна швидко вимити та очистити від накипу нагрівальний елемент. Таким чином, за порівняно невеликі гроші Ви можете придбати зручний багатофункціональний пристрій, що поєднує функції праски, кип'ятильника і навіть інгалятора.
Користуватися відпарювачем A6 надзвичайно просто - досить просто залити в резервуар воду в робочому обсязі 200мл, включити кнопку електроживлення і після 2 хвилин нагрівання води можна використовувати пар за призначенням.
Маючи резервуар для води такого ж обсягу, як і праска, і нагріваючи воду протягом такого ж часу, отпариватель A6, на відміну від праски, подає безперервно пару, що забезпечує найкраще проникнення пари в тканину. Крім того, вага відпарювача A6 вдвічі менша за вагу праски, отже працювати, не втомлюючись, на витягнутій руці з відпарювачем A6 можна набагато довше
Всі ці переваги роблять відпарювачі A6 чудовим подарунком для людей різних категорій.

Характеристики заявлені виробником:
- Потужність: 650 Вт
- Напруга: 220-240 В
- Об'єм резервуару 250 мл, робочий об'єм 200 мл
- Готовність пари: 2 хв
- Час безперервної роботи: 16 хв
- Вага: 0.85 кг
- Кнопка увімкнення/вимкнення
- Індикатор готовності
- Алюмінієвий високоміцний корпус-колба
- Двостороння шкала-індикатор рівня води
- Вертикальне відпарювання тканин
- 7 важливих функцій: парової праски, електрочайника, парогенератора, зволожувача, інгалятора, яйцеварки, пароочисника
- Розмір: 160 * 85 * 300 мм
- Довжина кабелю живлення: 2м

Комплектація:

Відпарювач із трикутною насадкою
Інструкція
Коробка

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук