УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Масажер, масажна подушка для дому та машини Massage pillow CHM-8028 (8 роликів)

  • 480 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Масажер, масажна подушка для дому та машини Massage pillow CHM-8028 (8 роликів) за 480 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
З кожним прожитим роком людина все більше втомлюється на роботі. Нагромаджуючись, перевтома може перерости у хронічну хворобу. При цьому через сидячу роботу часто виникають проблеми з шийними м'язами. З усім цим необхідно боротися, один із найкращих способів – масаж. Процедура досить дорога, тому не всім по кишені. Тому розумним рішенням буде придбання масажної подушки Massage pillow CHM-8028. Слід дізнатися пристрій краще та ознайомитися з його перевагами.

Особливості моделі
Масажна подушка є приладом, що працює від акумулятора. Техніка здійснює розминку м'язових тканин спеціальними складовими компотами пристрою, що забезпечують вібрацію. З кожного боку знаходиться по 4 ролики, що робить масаж ефективнішим.
Особливість подушки Massage pillow CHM-8028 полягає в кількох варіантах її роботи. У першому випадку людина може робити масаж певної частини тіла без додаткових ефектів.

Переваги товару
Як і будь-який інший виріб, масажна подушка має низку переваг. Деяким слід приділити увагу, щоб виділити користь від використання техніки. До ряду основних переваг можна віднести:

  1. Полегшення далеких поїздок. Коли людина збирається в подорож на машині, яка триватиме понад 3 години, вона заздалегідь знає, що це стане нелегким випробуванням. М'язи в дорозі починають нити та доставляти чимало дискомфорту. Часом біль може бути нестерпним. Саме в такі моменти нагоді масажна подушка. Під час перерви в дорозі, у людини з'являється можливість розслабитись та відновити сили, після чого продовжити подорож.
  2. Масаж після тренувань. Під час занять спортом, людина досить часто відчуває болючі відчуття в м'язових тканинах. Вони можуть завдавати чимало незручностей, тому з проблемою слід боротися за допомогою масажу. Використання подушки після тренування дозволить тілу розслабитися та комфортно займатися своїми справами.
  3. Користь для здоров'я. Крім приємних відчуттів масажна подушка приносить реальну користь для людей. Завдяки вібраціям у людини починає нормалізуватись функціонування кровоносних судин. У тому числі покращується обмін речовин, що дозволить людям швидше скинути зайву вагу.
Масажна подушка Massage pillow CHM-8028 особливо сподобається дівчатам. Завдяки регулярним процедурам прекрасна підлога може впоратися з целюлітом. Тим самим, дівчина надасть своєму зовнішньому вигляду естетичніший і привабливіший вигляд.
Масаж подобається всім. Він дозволяє позбутися спазмів та покращити роботу організму шляхом стимуляції його окремих ділянок. Це дозволить людині почуватися комфортніше, особливо при зайнятті спортом, довгих поїздках або сидячій роботі. Єдине, важливо враховувати, що якщо масаж протипоказаний лікарем при певних проблемах зі здоров'ям, використання подушки неприпустимо, адже це може завдати шкоди здоров'ю.

Технічні характеристики:
  • допомагає усунути дискомфортні відчуття у будь-якій частині тіла та розслабити м'язи;
  • адаптер, що працює, як від мережі 220В, так і від прикурювача дозволяє використовувати подушку і вдома та в машині.

Комплектація:
  1. Прилад Massage pillow CHM-8028
  2. Адаптер живлення
  3. Адаптер автомобільний
  4. Упаковка

Характеристики
Комплектация -Прибор Massage pillow CHM-8028 -Адаптер питания -Адаптер автомобильны -Упаковка
Характеристики -помогает устранить дискомфортные ощущения в любой части тела и расслабить мышцы; -адаптер, работающий, как от сети 220В, так и от прикуривателя позволяет использовать подушку и дома и в машине.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук