УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Обруч масажний Hula Hoop (Хула Хуп)

  • 499 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Обруч масажний Hula Hoop (Хула Хуп) за 499 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Обруч масажний Hula Hoop (Хула Хуп)

Крутити обруч (хула-хуп) – забава, кохана всіма дівчатками ще з дитинства. Але крім того, що це просто весело та приємно, це ще й вкрай корисно. Заняття з хула-хупом подібні до занять східними танцями.

По-перше, вони покращують кровообіг в органах малого тазу, що дуже важливо для жінок.

По-друге – допомагають правильно розподілити м'язи та жирові прошарки (які є навіть у найхудніших), сформувати ідеально красивий живіт. По-третє, допомагають виробити гнучкість і плавність рухів стегон, тренують не тільки живіт, а й сідничні м'язи. По-четверте, підтягують шкіру на талії, роблять її більш еластичною і пружною, що особливо важливо для жінок, які активно худнуть або відновлюють форму після пологів.

Обруч, на відміну від тих, які ми всі крутили в дитинстві, має спеціальні масажні насадки, які роблять заняття результативнішими. Крім того, його вага ідеально збалансована, що дозволяє, з одного боку, отримати повноцінне фізичне навантаження та якісний масаж, а з іншого – не перетрудити ні м'язи, ні хребет. Завдяки масажним насадкам і правильній вазі хула-хупа на заняття можна буде витрачати менше часу, ніж з звичайними обручами — гладкими і легкими. Схуднути за допомогою обруча можна лише 15 хвилин на день, при цьому можна займатися ще й іншими вправами.

Масажний обруч з магнітами - унікальний домашній масажний обруч-тренажер для всіх, хто бажає схуднути та знайти чудову талію і струнку фігуру. Ви спалите 100 калорій за кожні 10 хвилин тренування! Для справжніх професіоналів. Завдяки унікальному акупунктурному масажу, магнітний масажний обруч сприяє швидкому спалюванню підшкірного жиру в області талії та живота. Зменшує обсяги талії та стегон. Під впливом магнітного поля покращується місцевий кровообіг та доставка до тканин та внутрішніх органів кисню. Таким чином, відбувається протизапальна, протинабрякова, седативна, болезаспокійлива дія. Магнітне поле обруча впливає на розвиток змін у тканині організму.

КРУТИТИ ОБРУЧ, ЩОБ СХУДНІТИ ПОТРІБНО НАСТУПНИМ ОБРАЗОМ:

Якщо у вас сидяча робота (сидіть на стільці багато) – крутіть активними стегнами. За допомогою обруча можна схуднути займаючись до приємного ламання в області талії – якщо стало неприємно слід припинити. Вправи з обручем для схуднення можуть бути різними: ви можете спробувати присідати, стрибати, нахилятися, головне, пам'ятайте, що ви повинні обертати талією. Якщо ваш обруч масажний - ви зможете отримати ще й порцію масажу.

У комплект входить:

ХулаХуп (з 7 частин).
кульки (з 2 частин).
магніти.
картонна коробка.

Характеристики
Состояние Новое
Тип Массажный

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук