УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Російська бездротова клавіатура + мишка HK6500 з адаптером

 • 553 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Російська бездротова клавіатура + мишка HK6500 з адаптером за 553 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
p align="justify"> Персональний комп'ютер складається з декількох елементів, в які включені аксесуари для управління. Без них техніка буде практично марна, адже людина не зможе взаємодіяти з увімкненим ПК. Тому варто звернути увагу на якісну клавіатуру та мишу HK6500 з адаптером. Сучасні технології дозволили зробити вироби бездротовими. Однак це далеко не всі їхні особливості. Наприклад, варто коротко розглянути характеристики приладів.

Особливості набору
Елементи управління виготовлені з якісного матеріалу. Пластмаса, яка є корпусом виробу, відрізняється гарною стійкістю до зовнішніх впливів та зносостійкістю. При цьому аксесуар має невелику масу, що не викликає проблем під час роботи. Таким чином, техніка стає набагато довговічнішою та зручнішою в експлуатації.
Для роботи аксесуарів потрібно використовувати по дві батареї ААА. Однак знімні джерела живлення не потрібно часто замінювати. Техніка працює досить ощадливо, тому батарейок вистачить на довгий час.
З'єднання виробів із персональним комп'ютером відбувається за рахунок приймача USB. Невеликий додаток йде в комплекті з набором. Людина може розраховувати хороше з'єднання з миттєвою передачею сигналу. Це особливо важливо, коли йдеться про онлайн ігри.

Переваги товару
На сьогоднішній день існує великий вибір аксесуарів. Однак багато людей віддають перевагу бездротовим пристроям. Популярність техніки обумовлена властивими нею перевагами. Для прикладу можна виділити деякі з них, наприклад:

 1. Надійність. Велику увагу було приділено довговічності техніки. Завдяки підбору якісного матеріалу вдалося збільшити зносостійкість. Таким чином, аксесуар прослужить довгий час без будь-яких поломок.
 2. Зовнішній вигляд. Набір має класичний стильний дизайн. Завдяки цьому пристрою підійдуть для роботи в офісі або домашнього використання. При взаємодії з аксесуаром власник отримуватиме естетичне задоволення.
 3. Комфорт. Технікою зручно користуватися. Клавіші натискаються плавно, без опору та сильного шуму. Тому людина зможе працювати і не завдавати незручностей колегам чи близьким.
 4. Економія. Прилади самостійно входять у режим сну після того, як комп'ютер був вимкнений. Таке рішення виключає необхідність постійного відключення живлення аксесуарів. Водночас вдається заощаджувати заряд техніки.
 5. Ціна. Набір пристроїв, необхідних для взаємодії з персональним комп'ютером та ноутбуком, має розумну вартість. За рахунок оптових поставок вдається знизити ціну, зробивши її більш доступною для людей із усіх верств населення.
Персональні комп'ютери мають майже кожна людина. Тому розумно подбати, щоб робота чи дозвілля за ними були максимально комфортними. Відмінним способом спрощення взаємодії з ПК стане придбання бездротової миші та клавіатури HK6500 з адаптером. Аксесуари подарують естетичне задоволення та порадують тривалим терміном служби.

Основні характеристики:
 • Тип: Клавіатура + миша
 • Підключення пристрою: Бездротове
 • Призначення: Для комп'ютера, ноутбука
 • Інтерфейс підключення: USB
Опис:
 • Робочий діапазон 10 метрів.
 • Діапазон частот: 2.403GHZ – 2.480GHZ
 • Розмір клавіатури: 440х137х35мм
 • Чутливість мишки: до 1600 dpi
Комплектація:
 1. 1‑х Бездротова клавіатура
 2. 1‑х Бездротова мишка
 3. 1‑х Бездротовий USB приймач
 4. 1-х Упаковка

Характеристики
Подключение устройства Беспроводное
Тип Клавиатура

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук