УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Набір блогера 3в1 гнучкий штатив з Led кільцем + тримачі для телефону та мікрофона

  • 482 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Набір блогера 3в1 гнучкий штатив з Led кільцем + тримачі для телефону та мікрофона за 482 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Набір блогера 3в1 гнучкий штатив з Led кільцем + тримачі для телефону та мікрофона
Нарешті з'явився універсальний засіб, який допоможе блогерам, що дуже модно на сьогоднішній день, починаючи від дітей, закінчуючи людьми старшого віку. З творчістю тієї чи іншої пов'язані життєві плани. Можливостей вистачає, особливо в Інтернеті. А ось затвердити деякі кроки назустріч мрії допоможе оригінальний власник
Оснащений він регульованим зручним світильником на LED діодах з теплим (жовтим) світлом та більш прохолодним, білим. За допомогою вимикачів на дроті, що веде до USB-порту комп'ютера, ноутбука або іншого пристрою, можна регулювати інтенсивність освітлення та інші варіанти.

Розташований кільцеподібний світильник на гнучкому, що легко-налаштовується в просторі, плечі, що не володіє пружними властивостями. За допомогою болта та різьблення світло монтується до металевої важкої підставки, що утримує всю конструкцію на горизонтальній поверхні.

Конструкція має також два гнучкі плеча, що прикріплюються до основи, з «тримачем» для телефону або смартфона плюс інше – для закріплення мікрофона або камери. Все, необхідне створення першої міні-студії.

З таким набором обладнання легко, наприклад, записувати промову або голос на відео або зв'язуватися з іншими користувачами у відео-чаті.

Характеристики:

·         Кількість світлодіодів: 12 холодних + 12 теплих, всього 24

·         Потужність джерела світла: 12 Вт

·         Матеріал затиску: вуглецева сталь

·         Джерело живлення: USB 5V

Характеристики
Материал Сталь
Цвет Белый

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук