УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Зелена Лазерна указка LASER POINTER 200 mW камуфляж

  • 299 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Зелена Лазерна указка LASER POINTER 200 mW камуфляж за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Зелена Лазерна указка LASER POINTER 200 mW

Зелена лазерна указка 500 мВт це маленький пристрій, що на вигляд нагадує ручку, створює не тільки яскраву точку на спрямованому предметі, але і видимий всім навколишнім промінь до 15 км в довжину.

Зелена лазерна вказівка 500 мВт потужний лазер, лазерний вказівник Лазерна вказівка - портативний генератор електромагнітних хвиль видимого діапазону у вигляді вузькоспрямованого променя. На відміну від звичайних лазерів червоного кольору, які проектують лише маленьку точку на предметі, ручка - указка створює яскраву точку на спрямованому предметі, і видимий всім навколишнім промінь до 15 км завдовжки. Зелений лазерний промінь відмінно і, особливо ефектно, видно у сутінках, вночі та/або тумані.

Високотехнологічний подарунок - лазерний промінь можна використовувати в якості вказівки для викладання, а також, на різноманітних презентаціях, тренінгах, семінарах і т. д., т. к., лазер відмінно видно, навіть на яскравих екранах; астрологічних цілях, для вивчення нічного неба, т. к. за допомогою лазера, легко можна вказати, на зірку, що цікавить Вас; як покажчик свого місцезнаходження на місцевості, при всіляких походах, експедиціях, т. к. по проеціруемому променю, легко можна визначити, звідки він бере свій початок; дослідних цілях; процесі здійснення будівельних робіт; якість прицілу для зброї; для інших цілей.

Увага, не спрямовуйте лазер у вічі, зберігайте від дітей, не розбирайте лазерну указку, крім як з метою встановлення батарейок! Виробник настійно рекомендує: виймати батарейки з указки, коли вона не використовується; не утримувати кнопку увімкнення лазера довше 2 хвилин.

Цей незабутній подарунок упакований у футляр, обшитий чорною замшею, всередині якого, у спеціальному замшевому ложементі розміщується указка, дві батарейки типу ААА виглядає дуже презентабельно.

Характеристики:

Вихідна потужність: 500 mW (заявлена виробником)
Довжина хвилі: 532 nm
Температура зберігання: -10-50 °С.
Робоча напруга: 3V.
Живлення: 2 батареї типу ААА (входять до комплекту).
Бачний всім навколишнім промінь до 10 км завдовжки.
Робочий час понад 5000 годин
Матеріал: корпус - високоякісний анодований алюміній з відведенням тепла, залізо, електронні компоненти (металевий корпус у вигляді ручки).
Розміри вказівки:
довжина ручки – указки: 16 см;
діаметр: 15 см.
Маса: 55 г.

Комплектація:

1х указка
2х батареї ААА
1х Футляр для зберігання
1х упаковка.

Характеристики
Цвет Зелёный

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук