УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Високострумовий акумулятор AWT 18650 3500 мАг 35А батарейка

  • 282 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Високострумовий акумулятор AWT 18650 3500 мАг 35А батарейка за 282 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Стандартні для всіх моделі батарейок далекі від ідеалу. Їх потужності вистачає на кілька годин. Іноді просто набридає заміняти накопичувальні пристрої на нові. У такому випадку, розумно звернути увагу на досконаліший прилад – високострумовий акумулятор. Слід познайомитися з пристроєм детальніше та дізнатися про його сильні сторони.

Характеристики виробу
Зовні прилад має вигляд звичайної батареї, діаметр якої становить 18 мм, а довжина 65 мм, що можна зрозуміти, виходячи з назви. Її головною особливістю є місткість. Акумулятор має ємність до 3500mAh і видає їх у напрузі 3.7В. Варто відзначити, що це найпотужніший прилад серед аналогічних розмірів 18650.
Її виробництво здійснюється переважно на літійно-іонній основі. У тому числі під час виготовлення додають марганцову речовину. Це дозволило зробити акумулятор максимально ємним і дати йому ряд особливостей, які не притаманні стандартним батареям.
Під час тестування вдалося встановити, що техніка здатна витримати до 1000 циклів заряду та розряду. Подібні показники досить хороші для портативних зарядних пристроїв. Після закінчення певного часу ресурс акумулятора поступово зменшиться. Однак існують технічні засоби, які допоможуть відновити початкові параметри. Єдиною головною умовою для реалізації цієї процедури є відсутність механічних дефектів на поверхні.
Щоб продовжити експлуатаційний період батареї, рекомендується не повністю її розріджувати. Бажано, щоб ємність не знижувалася до 30-40% від номінального заряду.

Сфери використання
На сьогоднішній день найбільш часто акумулятори подібного типу використовуються в особливо потужних ліхтариках або портативних лазерних пристроях. Світлодіодні освітлювальні прилади відзначаються високою потужністю. Однак при цьому потребує багато енергії. Тому при виборі батареї, воліють купувати акумулятори 18650.
Крім цього, техніка користується великою популярністю як джерело живлення для портативних інструментів. Йдеться про дрилі та шуруповерт на акумуляторі. Людина може працювати інструментом довгий час без необхідності заряджання. Це особливо важливо, коли людина виїхала загороду і їй необхідно виконати певне завдання, але електричної мережі поряд немає.
Варто додати, що існує ще безліч сфер використання акумуляторів. Наприклад, у ноутбуках, павер банках і навіть автомобілях, де їхня чисельність досягає 7000 тисяч. Все це свідчить про якість приладу. Батареї дають можливість довгий час користуватися портативним пристроєм без необхідності заряджання кожні тридцять хвилин. У тому числі, навіть узимку. Особливості виробництва дозволили максимально знизити швидкість розрідження акумулятора на морозі, що робить їх ще більш цінною знахідкою для будь-якої робочої та звичайної людини, яка часто буває на холодному повітрі з інструментом.

Характеристики:

  • Типорозмір: 18650
  • Місткість ном: 3500 mAч
  • Li-Ion елемент: AWT IMR18650 35А Flat
  • Напруга номінальна: 3,7 В
  • Повний заряд: 4,2 В
  • Повний розряд: 2,5 В
  • Максимальний безперервний розрядний струм – до 20 А
  • Максимальний імпульсний струм – 35 А

Характеристики
Состояние Новое

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук