УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Слуховий апарат Cyber Sonic + 3 батареї

  • 228 Грн

  • Виробник: Sonic
  • Модель: 44539

  • Артикул: 844572288

  • Наявність: Є в наявності

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Слуховий апарат Cyber Sonic + 3 батареї за 228 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Слуховий апарат Cyber Sonic + 3 батареї

Життя людини зі зниженими слуховими можливостями незавидне. Постійні труднощі у спілкуванні з близькими, а тим більше сторонніми людьми. Як наслідок, суттєво обмежені життєві можливості, та й сама якість життя, як правило, залишає бажати кращого.

Сьогодні можна легко подолати цей «слуховий» бар'єр у спілкуванні з людьми. Сучасна технологія - апарат для покращення слуху Cyber Sonic допоможе Вам жити комфортно зі зниженим слухом.

При використанні слухового апарату Cyber Sonic живий, яскравий звук перестане бути Вашою нездійсненною мрією, а перетвориться на Вашу повсякденну реальність.

Інструкція з експлуатації:

* Апарат обладнаний вимикачем живлення. Позиція OFF позначає "вимкнено", ON - "включено". Якщо апарат не використовується, вимикач має бути в положенні OFF – «вимкнено». Це продовжить термін служби батареї.

* Силіконовий вушний вкладиш має бути щільно вставлений у вухо.

* Передбачено 6 рівнів контролю гучності. Рекомендуємо починати з мінімального положення – 1, і плавно підвищувати до комфортного рівня.

* У приладі використовується одна батарея 1.5 Вольта. Відкидна камера для батарейки відкривається без особливих зусиль нігтем.

* Бережіть апарат від вогкості, вологи, перегрівання та механічних впливів

* Завжди знімайте апарат у таких випадках: під час прийому душу/ванни, при використанні парфумерних засобів в аерозолях, під час проведення мед.обстежень, пов'язаних з електромагнітним випромінюванням (рентген, флюорографія, томографія).

Характеристики слухового апарату:

Посилює звуки до 50 децибелів.
Без дротів.
Живиться від однієї батареї.
Вага трохи більше 30 грам.
Підсилювач має перемикач увімк./вимк.
Зручний регулятор гучності.
Шумозниження ANR-Auto.
Супер чутливий пристрій.

У комплект входять:

- 3 батареї
- 3 знімні ущільнювачі
- футляр для зберігання

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук