УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Тренажер Revoflex Xtreme з 6-ма рівнями тренування

  • 371 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Тренажер Revoflex Xtreme з 6-ма рівнями тренування за 371 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Тренажер Revoflex Xtreme з 6-ма рівнями тренування

Тренажер Revoflex Xtreme пропонує 6 рівнів тренування, що складаються з 44 різних вправ. При заняттях на цьому тренажері задіяні м'язи майже всього тіла, надаючи оздоровлюючий та тонізуючий ефект.

Revoflex Xtreme одночасно працює з м'язами верхнього, середнього та нижнього преса, здійснює навантаження на м'язи рук, ніг плечей та спини. Чим більше ви використовуєте Revoflex Xtreme, тим більше калорій та жиру у вашому «спалюватиметься», дозволяючи повністю перетворити мускулатуру в результаті занять протягом 5 хвилин на день! За допомогою тренажера Revoflex Xtreme Ви легко досягнете відмінних результатів, створіть собі «м'язовий корсет» та зможете накачати кубики!

Тренажер регулюється під будь-яке зростання та силове навантаження. Необхідний опір можна відрегулювати самостійно, так що тренажер піде як для початківців, так і для професійних спортсменів.

Ви зможете поступово змінювати опір з початкового до інтенсивного, що не дозволить м'язам звикати до навантаження, а отже, не зупинить ріст м'язів! Завдяки заняттям на тренажері Ви легко скинете вагу, а Ваша фігура набуде ідеальних форм, про які Ви раніше тільки мріяли.

При занятті на тренажері Revoflex задіяні такі м'язи:

- м'язи верхнього, середнього та нижнього преса;

- м'язи рук;

- плечові м'язи;

- Сідниці.

Характеристики:

Розміри: 13 х 41 х 15 см

Вага: 900 г

Достатньо приділити заняттям на тренажері всього 5 хвилин на день!

У комплект входить:

  • Тренажер Revoflex Xtreme
  • Сумка;

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук