УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Професійний фрезер Glazing Machine Nail Master 208

 • 976 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Професійний фрезер Glazing Machine Nail Master 208 за 976 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Гарний манікюр завжди тішить око. Тому дівчата так часто нарощують нігті. Руки стають доглянутими та привабливими, у тому числі, манікюр може підкреслити та доповнити образ. Однак, виконати його без відповідного інструменту неможливо. Однією з ключових технік для майстра є фрезер Glazing Machine Nail Master 208. Для кращого розуміння, слід звернути увагу на особливості виробу.

Особливості моделі
Фрезер має довгасту форму, завдяки регулятору на корпусі він вмикається і вимикається, а також задається швидкість обертів. На поверхні виробу знаходиться кріплення, призначене для утримання робочої рукояті. Ручка відповідає за кріплення фрези та приєднується до корпусу за допомогою дротів.
При виробництві був використаний якісний мікродвигун з наявністю системи охолодження. Завдяки цьому, існує можливість регулювати обороти, від 5000 до 35000. При цьому, працюючи навіть на межі потужності досить довгий час, прилад не зіпсується за рахунок охолодження. Приємним доповненням стає хороше балансування мотора, що відповідає за обертання фрези. Цей фактор дозволяє виключити вібрацію та знизити шум до мінімуму.
У комплекті з приладом додатково знаходяться кілька фрез та ножна педаль. Насадки розширюють спектр можливостей майстра, дозволяючи виконувати більше маніпуляцій із нігтьовою пластиною людини. Тоді як педаль ножа просто полегшує роботу. З її допомогою людині не потрібно тягнутися до корпусу для включення або вимкнення, достатньо натиснути на прилад ногою.

Переваги виробу
Фрезер Glazing Machine Nail Master 208 має велику популярність серед майстрів манікюру. Все пов'язане з можливостями приладу та його перевагами, які людина отримує під час роботи. На частину їх слід звернути увагу, наприклад:

 1. Гнучкість налаштувань. Кожна людина індивідуальна. Тому до будь-якого клієнта слід знаходити свій підхід. Фрезер має кілька насадок, а також має можливість регулювати швидкість обертів. З цієї причини майстер манікюру зможе успішно задовольнити будь-які побажання клієнтів.
 2. Надійність. Часом доводиться працювати досить довго. За таких умов техніка може не відпочивати. Фрезер у цьому випадку не загрожує нічого серйозного, адже всередині знаходиться система охолодження. Вона дозволяє довго використовувати прилад навіть на придільній потужності.
 3. Комфорт використання. Фрезер має зручну форму, завдяки чому, тримаючи в руках ручку, людина не відчуває дискомфорту. У тому числі, при роботі, не буде проводитися сильний шум, і завдавати незручностей оточуючим.
Фрезер Glazing Machine Nail Master 208 має якісні деталі, які забезпечують йому тривалий експлуатаційний термін. Однак людині все одно доведеться дотримуватись ряду правил, які дозволять виключати поломки. Наприклад, не варто перемикати реверс до повного вимкнення. Також не рекомендується вмикати фрезу без насадки. Дотримання простих правил та регулярне очищення виробу від пилу дозволить довго використовувати техніку. Завдяки фрезеру майстер зможе зробити красивий і якісний манікюр.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Напруга: 220-230 В 50 Гц
 • Потужність: 30 Вт
 • Кількість оборотів: 35 тис. об/хв.
 • Режими обертання насадок: стандартний та реверсивний
 • Варіанти управління: ручний, ножний
 • Розміри блоку живлення фрезера (+/-): 160*110*75 мм
 • Вага фрезера: 0.6 кг
 • Довжина ручки (+/-): 145 мм
 • Вага ручки (+/-): 0,106 кг

Комплектація:
 1. Фрезер
 2. педаль ножного керування,
 3. набір 6 насадок,
 4. ручка,
 5. інструкція (англ),
 6. Упаковка.

Характеристики
Комплектация - Фрезер - педаль ножного управления, - набор 6 насадок, - ручка , - инструкция (англ), - упаковка.
Характеристики Напряжение: 220-230 В 50 Гц Мощность: 30 Вт Кол-во оборотов: 35 тыс. об/мин. Режимы вращения насадок: стандартный и реверсивный Варианты управления: ручной, ножной Размеры блока питания фрезера (+/-): 160*110*75 мм Вес фрезера: 0.6 кг Длина ручки (+/-): 145 мм Вес ручки (+/-): 0,106 кг
Цвет Розовый

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук