УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Фрезер для манікюру та педикюру Nail Drill DM-202 35000 оборотів 30 Вт Білий

  • 861 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Фрезер для манікюру та педикюру Nail Drill DM-202 35000 оборотів 30 Вт Білий за 861 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Дівчата протягом усього життя намагаються дбати про свою зовнішність. У зв'язку з цим, представниці прекрасної статі не забувають навіть про незначні деталі. Наприклад, дівчата регулярно роблять манікюр. Проте, якісно виконати цю процедуру без сучасної техніки неможливо. Будь-який майстер має в наявності пристрій для обробки нігтів та білий фрезер для манікюру та педикюру Nail Drill DM-202 35000 обертів стає одним з них. Це з унікальними характеристиками моделі, які слід коротко розглянути.

Особливості моделі
Фрезер Nail Drill DM-202 35000 досить простий у освоєнні, навіть якщо людина не користувалася технікою раніше. Управління інтуїтивно зрозуміле, адже поруч із кнопками знаходиться їхнє позначення. Таким чином, майстер манікюру не заплутається при первинному запуску пристрою.
Особливу увагу слід приділити потужності виробу. Фрезер може розвивати швидкість обертання до 35000 оборотів за хвилину, при потужності всього 30 Ватт. Майстер може регулювати це значення, підлаштовуючись під конкретну ситуацію. При цьому навіть при тривалій роботі на граничній потужності немає ризику поломки фрезера від перегріву. Це обумовлено наявністю системи самоохолодження, вмонтованої у ручку.
Під час роботи будуть відсутні сильні шуми та вібрація. Це стало можливим за рахунок затиску Twist-Lock. Фреза надійно фіксується, тому вібрації під час роботи навіть при високих навантаженнях виключені. Таким чином, майстер не припуститься випадкових помилок при роботі.

Переваги техніки
Прилад давно зарекомендував себе позитивно. На сьогоднішній день важко уявити майстра, який не мав би фрезера. Подібна популярність пояснюється низкою переваг, які притаманні техніці, наприклад:

  1. Комфорт під час роботи. Для того, щоб виконати якісний манікюр або педикюр, майстру необхідно повністю сконцентруватися на завданні. Тому при виробництві фрезера виключили виникнення вібрації або сильного шуму, що може відволікати. У тому числі, для більшої зручності, в комплекті знаходиться натискна педаль, що запускає пристрій.
  2. Універсальність. Фрезер дозволяє виконати безліч процедур, пов'язаних з нігтями. Це можливо завдяки наявності кількох насадок у комплекті, а також системи зворотного обертання, простіше кажучи – реверсу. Завдяки подібному набору майстер зможе обробити кутикули, вирівняти ніготь (природний або штучно нарощений), здійснити корекцію і моделювання, а також багато іншого.
  3. Доступність. Незважаючи на всі переваги, фрезер має невелику вартість. Таким чином, його можуть собі дозволити придбати всі майстри-початківці.
Манікюр досить давно став невід'ємною складовою прекрасної статі. У теплу пору року дівчата обробляють нігті не тільки на руках, а й роблять педикюр. Це дозволяє їм ще краще підкреслити свій імідж та додати до нього щось особливе. Однак, для виконання манікюру та педикюру, знадобиться якісний фрезер. Модель Nail Drill DM-202 35000 дозволить підготувати нігтьову пластину для подальшої обробки, а також видалить шкіру, що загрубіла, на руках і ногах.

Характеристики
Цвет Белый

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук