УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Фрезер для манікюру та педикюру Lina Mersedes2000 на 20000 оборотів Білий

 • 608 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Фрезер для манікюру та педикюру Lina Mersedes2000 на 20000 оборотів Білий за 608 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Будь-якій дівчині важливо доглядати руки. При знайомстві багато людей звертають увагу саме на нігті. Тому дівчата так багато уваги приділяють манікюру. Однак, догляд за пальцями не такий простий. Для цього потрібно використовувати спеціальний прилад фрезер Lina Mersedes2000. Слід познайомитися з пристроєм краще, що дозволить дізнатися про його особливості та переваги.

Особливості моделі
Фрезер Lina Mersedes2000 – це невелика прямокутна коробка зі зрізом на лицьовій стороні корпусу. На поверхні виробу розташовуються кнопки включення та вимкнення, а також регулятор обертів. При роботі, на лицьовій стороні загориться лампочка, що сповіщає людину про можливість приступити до виконання манікюру.
Фрезер для догляду за нігтями та шкірою має досить потужний двигун. Максимальна швидкість обертання виробу може досягати 20000 обертів на хвилину. Регульована потужність дозволяє розширити спектр маніпуляцій з нігтями. Таким чином, виріб стає більш практичним.
Варто додати, що в комплекті також є шість свердл з алмазним покриттям. Таким чином, фрези стають ще надійнішими. Вони легко оброблять будь-яку поверхню, і довгий час не втрачатимуть своїх початкових характеристик за рахунок високої міцності.

Переваги товару
Майстри нейл індустрії активно використовують фрезер Lina Mersedes2000 для догляду за нігтями. Це не дивно, адже модель має низку переваг, через які стало такою популярною. Частина з усього переліку переваг слід коротко розглянути:

 1. Потужність. Фрезер може працювати на досить високих оборотах. При цьому немає жодного ризику, що прилад згорить при перегріві. Справа в тому, що він має досить стійкий двигун. А також систему відключення (простіше кажучи, запобіжник), яка спрацьовує при сильному перегріві.
 2. Надійність. Машинка для догляду за нігтями має тривалий експлуатаційний період. Це стосується всіх її складових. Під час виробництва використовується якісний матеріал, здатний витримувати високі навантаження довгий час.
 3. Різноманітність у застосуванні. Фрезер не використовується в одному напрямку, наприклад лише для обробки нігтів рук. Виріб має ширше застосування. Їм можна виконувати педикюр, видаляти кутикули, обробляти краї нігтя тощо.
 4. Доступність. Як було зазначено, під час виробництва використовується лише якісний матеріал, проте це впливає вартість. Це пов'язано з тим, що виготовлення техніки автоматизовано, у зв'язку з чим її ціна є доступною для будь-якої людини, навіть майстра-початківця з мінімумом фінансів.
Манікюр та педикюр давно стали невід'ємною частиною багатьох дівчат. Гарні нігті наголошують на іміджі людини і часом дозволяють привернути увагу до представниці прекрасної статі. Однак для виконання манікюру з використанням гель-лаку обов'язково необхідно застосовувати допоміжну техніку – фрезер. Білий фрезер для манікюру та педикюру Lina Mersedes2000 на 20000 оборотів якісно обробить нігтьову пластину та прилеглу до неї шкіру, тим самим підготує руки до майбутніх етапів нарощування.


Характеристики фрезера для манікюру та педикюру:
 • Напруга: 220-240 В
 • Потужність: 10 Вт
 • Макс. швидкість обертання: 20000 об/хв
 • 6 насадок у комплекті

Комплектація апарату для манікюру:
 1. Блок
 2. Ручка-фрезер
 3. 6 алмазних свердл
 4. Підставка під ручку

Характеристики
Комплектация Блок Ручка-фрезер 6 алмазных сверл Подставка под ручку
Характеристики Напряжение: 220-240 В Мощность: 10 Вт Макс. скорость вращения: 20000 об/мин 6 насадок в комплекте
Цвет Белый

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук