УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Іригатор для ротової порожнини Power Floss

  • 210 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Іригатор для ротової порожнини Power Floss за 210 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Іригатор для ротової порожнини Power Floss

Power floss – це гігієнічний, водний іригатор для щоденного чищення зубів.

Ми всі знаємо, що ми повинні бити двічі на день для гарної гігієни ротової порожнини, але біль, клопоту і незручність витирання зубів ставлять багатьох людей, особливо дітей.

Кровоточиві ясна, погана техніка і труднощі, що досягають більш недоступних областей наших зубів, зводяться до того, щоб витирати дворучну рутину.

Power floss - це одноручний, водний, новий спосіб чищення, який такий простий у використанні навіть діти будуть любити його.

Просто заповніть його водою, намалюйте ергономічну форсунку там, де ви хочете витирати і натисніть. Точний, потужний водний флос змиватиме сміття з важкодоступних областей, які часто можна нехтувати чисткою і навіть традиційним засобом для чищення.

Завдяки технології інфузії повітря, коли ви натискаєте вниз, повітря просуває воду в потужному потоці, який допомагає видалити сміття, що викликає утворення зубного каменю. Немає шнурів, немає батарей, Power Floss живиться від повітря, тому немає нічого, що можна було б підключити або зарядити, і ви можете використовувати Power Floss у будь-якому місці та у будь-який час якомога довше, так часто, як вам подобається.

Power Floss відмінно підходить для дітей та дорослих, з фігурною дужкою або іншою ортодонтичною роботою, тому що, на відміну від традиційної нитки, їй не потрібно ковзати між зубами. Він просто стріляє своїм стволом прямо там, де вам це потрібно найбільше. Він також є ідеальним для людей з чутливими яснами, коронами, імплантатами та іншими стоматологічними роботами, тому що ви контролюєте харчування, а його низький профіль та ергономічний дизайн, ваші задні зуби легко доступні.

Ви можете навіть наповнити силову нитку улюбленою рідиною для полоскання рота, щоб отримати свіже дихання та очищення від зубного нальоту прямо на лінії ясна та між зубами.

Чому слід вибрати іригатор Power Floss?

+ Наявність регулювання напору подачі рідини дозволяє використовувати прилад дорослим та дітям, варто лише змінити насадку

+ Іригатор Power Floss рекомендований за наявності зубних протезів та інших ортодонтичних конструкцій

+ Очищає навіть у важкодоступних місцях (міжзубні проміжки, ясен кишені і т.д.)

+ Запобігає кровоточивості ясен

+ Не вимагає спеціального догляду

+ Компактний

+ Низька ціна

Портативний іригатор Power Floss є механічним пристроєм і не потребує підключення до мережі чи батарейок. Його можна брати із собою та проводити чистку порожнини рота після кожного вживання їжі. Іригатор для зубів Power Floss зробить ваші зуби здоровішими, а подих свіжим.

У Європі іригатор для ротової порожнини Power Floss давно вже не новинка, але в Росії цей прилад використовують поки що небагато, в основному ті, хто зіткнувся з різними захворюваннями порожнини рота, для запобігання рецидиву яких потрібно ретельно дотримуватися гігієни ротової порожнини.

Але тим часом, таким засобом гігієни може користуватися кожен, не чекаючи поки що через залишки їжі в зубоясенних складках виникне запалення, і фахівець порадить купити іригатор.

Характеристики
Состояние Новое
Тип Ирригатор

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук