УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

УФ лампа для нігтів Beauty nail 18K CCFL LED 48W сушарка сенсор Малиновий

  • 685 Грн

  • Виробник: SMT
  • Модель: 46104

  • Артикул: 1526577166

  • Наявність: Продано

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити УФ лампа для нігтів Beauty nail 18K CCFL LED 48W сушарка сенсор Малиновий за 685 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

УФ лампа для нігтів Beauty nail 18K CCFL LED 48W сушарка

Професійна сенсорна LED лампа на 48w сумісна з усіма видами гелів та гель-лаків. Вона забезпечить вам швидку роботу з різними матеріалами для нарощування та покриття нігтів.

Гібридна CCFL+LED лампа поєднує в собі всі найсучасніші напрацювання у сфері манікюрного обладнання. При своїх невеликих розмірах та малій вазі вона дуже потужна. Така лампа просушує гель лаку всього за 30 секунд, а часто навіть швидше.

Апарат складається із двох видів джерел ультрафіолетового випромінювання.

Перший – LED лампи. Вони мають високу потужність і дуже добре полімеризують матеріали. LED випромінювання добре просушує верхню частину покриття, роблячи її максимально міцною та захищеною від зовнішніх впливів. Але у LED ультрафіолетового випромінювання є один недолік - воно добре підходить для просушування гель лаку, але, оскільки не може пробитися вглиб матеріалу, але не підходить для полімеризації конструюючих гелів для нарощування.

Для цього в апараті передбачена революційна CCFL (cold catode fluorescense lamp). Така лампа схожа на звичайні ультрафіолетові лампи, але позбавлена їх головного недоліку - недовговічності. Якщо виробники ультрафіолетових ламп рекомендують змінювати в апараті всі лампочки раз на півроку, тому що їх потужність втрачається за цей час, то в CCFL лампі термін роботи лампочок більше 50 000 годин, що дуже багато навіть для тих, хто постійно користується апаратом.

Лампа для шелаку LED 48W – сучасний ефективний пристрій для оперативних та якісних нейл-процедур. Забезпечує рівномірну та швидку полімеризацію шелак та гель-покриттів. Таймер лампи дозволить вибрати один із трьох необхідних для роботи режимів – 10, 30 або 60 секунд. Поєднання ЛЕД-ламп зі спіралеподібними ультафіолетовими дозволяє суттєво підвищити ефективність маніпуляцій. Наприклад, у кілька разів підвищити швидкість обробки: у 4 – порівняно з УФ-лампами, у 2 – порівняно з традиційними LED. Датчик руху обумовлює механізм автоматичного включення приладу, що посилює гігієнічність виконуваних дій майстра.

Плюси використання led лампи:

- компактний пристрій з малою масою;
- економія енергоспоживання.
- мінімальний рівень нагріву за високої ефективності функціоналу;
- термін служби – 50 000 год;
- Не потребує заміни лампочок.

Особливості лампи:

- Потужність: 48 ват (LED SMT 36W, CCFL 12W)
- Матеріал корпусу - високоякісний пластик
- Поверхня лампи - глянсова з матовими деталями.
- Таймер на 10, 30, 60 сек, система "розумна пам'ять" - запам'ятовує останній встановлений час.
- Датчик руки – самостійно вмикається та вимикається при поміщенні руки в лампу.
- Дно фіксується магнітами і за потреби може бути зняте (зручно для педикюру)

Час висихання:

- Базове покриття, бондер - 10 сек.
- кольорові гель лаки - 30 сек (темні кольори - 30 сек)
- верхнє покриття - 60 сек
- гелі - 60 сек.

Характеристики
Цвет Малиновый

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук