УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

LED UV лід уф лампа Sun5 сан5 48вт для нарощування нігтів, гель лак Живлення USB Біла

 • 428 Грн

 • Виробник: Сана
 • Модель: 49298

 • Артикул: 1637984669

 • Наявність: Продано

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити LED UV лід уф лампа Sun5 сан5 48вт для нарощування нігтів, гель лак Живлення USB Біла за 428 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Прекрасна половина людства завжди прагнула зробити свій образ яскравим та привабливим . На сьогоднішній день бажання дівчат не змінилося. Зокрема, одним із елементів для привернення уваги стає манікюр. Однак для його виконання необхідно використовувати допоміжні предмети, наприклад, лампу для сушіння нігтів.

Опис виробу
LED UV лід уф лампа Sun5 сан5 48вт є спеціальним приладом, який дозволяє полімеризувати косметичні засоби на руках дівчини. Іншими словами, форма виконаного манікюру стає міцною завдяки наявності кількох ультрафіолетових ламп усередині виробу.
Як основний компонент для виготовлення пристрою використовується пластик. Усередині лампи знаходиться ніша, яка дозволяє вільно розташувати руку під час процедури. Під впливом ультрафіолетового випромінювання майстри сушать лак або гелієве покриття, чітко дотримуючись часу.
Найчастіше, подібні лампи застосовуються для нарощування нігтів. Робота разом з пристроєм проходить набагато швидше та якісніше. Крім цього, ультрафіолетові лампи періодично використовуються у медичній галузі.

Важливість приладу та способи догляду
Йдучи до майстра, дівчина розраховує на міцний та гарний манікюр. Від цього залежить репутація та прибуток людини. Для цього потрібно використовувати всі допоміжні прилади, зокрема лампу.
Основний принцип, за рахунок якого досягається міцне покриття нігтів гель-лаком полягає в інтенсивному впливі ультрафіолету на щойно нанесені косметичні засоби. Особливий матеріал усередині починає вступати у реакцію кристалізації. Це дозволяє за певний час затвердіти нанесеному на нігті гель-лаку. У зв'язку з чим подібний манікюр буде міцним і довговічним. Його слід змінювати лише тоді, коли ніготь знову відросте.
Виконати процес можна лише з ультрафіолетовою лампою. Головне, щоб вона була у справному стані. В іншому випадку вона може не впливати на покриття досить інтенсивно, що призведе до неприємних наслідків. Щоб виключити подібну неприємність, слід лампу регулярно доглядати.
Насамперед, після завершення манікюру, людині потрібно взяти м'яку серветку та ретельно очистити поверхню виробу. Небажано залишати на приладі випадкові краплі від лаку. Майстри рекомендують усувати покриття невеликою голочкою. Головне діяти обережно, щоб не пошкодити лампу. При цьому вкрай не бажано застосовувати абразивні речовини для догляду за пристроєм.

Висновок
Якісно виконаний манікюр стає чудовим доповненням до образу. Жодна дівчина не хоче, щоб у ній була вада. Тому важливо дотримуватися всіх правил при виконанні нарощування нігтів. Для цього важливо використовувати якісну ультрафіолетову лампу для сушіння гель-лаку. Вона дозволить затвердіти сформованому покриттю та зробити його досить міцним. З подібним манікюром будь-яка представниця прекрасної статі буде неповторна.

Технічні характеристики:

 • Ресурс роботи: до 5 000 годин
 • Потужність: 48 Вт
 • Розмір: 205х203х93 мм
 • Вага: 750 гр.
 • Довжина хвилі: 365 - 405 nm
 • Живлення від USB (вбудований кабель), USB адаптер в комплект НЕ входить
 • Комплектація: LED лампа, кабель, інструкція.

Характеристики
Комплектация Комплектация: LED лампа, кабель, инструкция.
Характеристики Ресурс работы: до 5 000 часов Мощность: 48 Вт Размер: 205х203х93 мм Вес: 750 гр. Безопасная для здоровья человека длина волны: 365 - 405 nm
Цвет Белый

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук