УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Машинка для стрижки волосся Geemy GM-550 + акумулятор

 • 572 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Машинка для стрижки волосся Geemy GM-550 + акумулятор за 572 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Підстригати волосся доводиться всім без винятку. Зачіска це важлива складова для іміджу будь-якої людини. Для її виконання перукарю знадобиться набір інструментів, в якому повинна бути машинка для стрижки. Модель Geemy GM-550 користується величезною популярністю, що обумовлено рядом особливостей , які можна коротко розглянути.

Опис моделі
Машинка для стрижки Geemy GM-550 має ергономічний корпус, який приємно тримати у руці. Завдяки особливостям матеріалу пристрій має непогану стійкість до механічних впливів. При цьому під час роботи машинка не вислизає з рук, що виключає випадкових неточностей при стрижці.
Усередині техніки є два види ножів. При виготовленні рухомих ріжучих елементів була використана кераміка. Тоді як нерухомі ножі мають додатково титанове покриття. Таким чином, ріжучі елементи поєднують гостроту і високу міцність.
Прилад може регулювати довжину різання. Усього існує три режими, що працюють при 0.8, 1.4, 2.0 мм. Крім того, на машину можуть одягатися насадки. У комплекті три вироби для стрижки під 3, 6, 9 і 12 мм. Як правило, подібних розмірів цілком достатньо для створення простих чи популярних чоловічих зачісок.
Пристроєм досить зручно працювати. При цьому людина може виконувати стрижку, навіть якщо у неї немає електроживлення. Це стало можливим завдяки акумулятору, здатному працювати протягом 60 хвилин. Додатково, в комплекті є запасна батарея. Тому при необхідності акумулятор можна замінити зарядженим, після чого продовжити роботу.

Переваги товару
Люди активно використовують машинки для стрижки. Причому техніка популярна у майстрів у салонах. Нерідко прилад застосовується звичайними людьми. Машинка для стрижки Geemy GM-550 має ряд переваг, що обумовлює її популярність , на частину з них варто звернути увагу:

 1. Якість. Під час виробництва використовувався чудовий матеріал. У зв'язку з чим машинка для стрижки ідеально виконує своє пряме призначення. Гострі леза впораються з будь-яким волоссям без особливих труднощів.
 2. Зручність. Завдяки вбудованому акумулятору, людина не прив'язана до розетки та електрики. Стрижку можна виконати навіть на відпочинку в лісі, без благ цивілізації.
 3. Економія. Підстригтися у перукарні часом досить дорого. Особливо якщо сім'я має обмежений бюджет. У такому випадку, машинка для стрижки стане чудовим виходом із ситуації. Придбавши її, людина зможе заощаджувати зачіску, роблячи її самостійно.
Модель машинки для стрижки активно використовуються як у салонах, так і приватними особами. Це обумовлено простотою використання та широким спектром застосування. Усього з чотирма насадками можна створити безліч зачісок. У тому числі чоловіки можуть стежити за своєю бородою, надаючи їй потрібну форму або акуратно зрізаючи зайве волосся. Завдяки цьому машинка для стрижки Geemy GM-550 стала такою популярною.

Характеристики:
 • Експлуатація: Робота від батареї 230V - 50HZ
 • Потужність: 3 Вт
 • Час заряджання : 8 годин індикатор заряджання до 60 хвилин використання на одній зарядці акумулятора
 • Швидке регулювання довжини різання ( 0,8 мм - 1,4 мм - 2,0 мм )
 • Насадки: 3мм - 6мм - 9мм - 12мм

Комплектація:
 1. Машинка для стрижки
 2. Додатковий акумулятор
 3. Насадки для стрижки
 4. Блок живлення для заряджання
 5. Масло
 6. Щіточка
 7. Упаковка

Характеристики
Комплектация Машинка для стрижки Дополнительный аккумулятор Насадки для стрижки Блок питания для зарядки Масло Щеточка Упаковка
Характеристики Эксплуатация : Работа от батареи 230V - 50HZ Мощность: 3 Вт Время зарядки : 8 часов индикатор зарядки до 60 минут использования на одной зарядке аккумулятора Быстрая регулировка длины резки ( 0,8 мм - 1,4 мм - 2,0 мм ) Насадки: 3мм - 6мм - 9мм - 12мм

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук