УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Раз-Два-Худоба - Концентровані краплі для схуднення ДЕННІ і НІЧНІ

Раз-Два-Худоба - Концентровані краплі для схуднення ДЕННІ і НІЧНІ

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Раз-Два-Худоба - Концентровані краплі для схуднення ДЕННІ і НІЧНІ за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Корисні властивості крапель

Препарат Раз-Два-Худоба відрізняється від інших аналогічних засобів великою кількістю властивостей, які поступово призводять до процесу природного та інтенсивного схуднення. До таких властивостей можна віднести наступне:


прискорення обміну речовини, за рахунок якого в енергію переробляються всі вступники калорії, у тому числі жири і швидкі вуглеводи;

спалювання внутрішніх накопичень, які з роками осідають на тілі у вигляді помітних складок;

позитивний вплив на причини, які могли призвести до різкого набору ваги;

регулювання апетиту, що допомагає не відчувати сильного голоду і в зв'язку з цим накидатися на шкідливі продукти;

активізація процесу окиснення жирів;

забезпечення довгого насичення організму та його омолодження внутрішніх систем.

Рослинний склад препарату

Компоненти, що становлять основу цих крапель, відрізняються своїм природним походженням і повною безпекою для організму. Головними інгредієнтами є:


Гарцинія. Завдяки цьому компоненту в організмі зупиняється процес, при якому надлишок вуглеводів і жирів переходить у відкладення на тілі. Також гарцинія допомагає зменшити тягу до солодких продуктів і прискорює розщеплення жирових клітин.

Гуарана. Позитивний вплив робить на структуру м'язової системи. Активізує в кілька разів основний обмін, зменшує жировий прошарок в організмі, покращує травлення і контролює виникає почуття голоду, а також підтримує енергію протягом дня на потрібному рівні.

L-карнітин. Недолік цього елементу в організмі призводить до набору ваги, так як такий компонент відповідає за активну розщеплення жирів.

Янтарна кислота. Регулює енергетичний обмін, що відбувається в самих клітинах.

Як видно, склад крапель повністю нешкідливий, але при цьому дія усіх компонентів спрямоване на одержання потрібного результату пролонгованого характеру.


Спосіб використання крапель Раз-Два-Худоба

Денні

Застосовувати в першій половині дня. Для приготування напою 30-35 крапель розвести в склянці води (або молока, млі соку тощо), дочекатися повного розчинення (1-2 хв) і випити за 5-10 хвилин до їжі.


Нічні

Застосовувати за 1-2 години до сну. Для приготування напою 30-35 крапель розвести в склянці води (або молока або соку тощо), дочекатися повного розчинення (1-2 хв) і випити.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук