УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Надувний зазивало чоловічок

  • 18000 Грн

  • Наявність: Є в наявності

Продавець цього товару:
компанія Слонкомпанія Слон


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Надувний зазивало чоловічок за 18000 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Надувний закликало чоловічок - новаторський спосіб розвитку бізнесу.

На відміну від рекламних щитів, реклами на радіо, друкованої реклами, що є разовими акціями, надувні вироби використовуються повторно. Неможливо переміщувати рекламні щити з одного місця інше.

Виготовлені на замовлення компанією Слон надувні продукти мобільні, час для встановлення та налаштування 5 – 10 хвилин, не потрібні знання та фізична сила, впорається навіть тендітна дівчина.

Рукомахи зазивали - це весело, надувна реклама притягує як магніт, людям захочеться зробити селфі із кумедним чоловічком. Потім ці фото розмістять у соцмережах, допомагаючи розповсюджувати бренд в інтернеті.

Надувні рукомахи – робочі конячки для маркетингових цілей компанії.

Рукомахи настроюються, що дозволяє створити рекламний інструмент для бізнесу. Одягніть надувного чоловічка у фірмовий одяг, дайте в руки товар чи інструмент, щоб люди здалеку побачили якісь продукти чи послуги пропонуєте.

Методом сублімації барвника нанесемо рекламні пропозиції про акції, знижки, розпродажі. Виготовимо знімні банери на липучках, для зміни пропозиції, спонсора.

Надувний зазивало людина здатна працювати 24 години на добу, 7 днів на тиждень, для цього достатньо оснастити її вбудованим світлодіодним освітленням.

Підставка, на якій знаходиться рекламна конструкція, має подвійне застосування, служить для захисту вентилятора, транспортування та зберігання.

Приходьте з ідеями чи ескізами, дизайнери Слон втілять їх у реальність.

Вартість 18000 грн.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук