УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Fix It Pro - Олівець для видалення подряпин на авто (Фікс Іт Про)

Fix It Pro - Олівець для видалення подряпин на авто (Фікс Іт Про)

  • 249 Грн

  • 5 або більше: 237 Грн
  • 10 або більше: 224 Грн
  • 50 або більше: 212 Грн
  • 100 або більше: 199 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Fix It Pro - Олівець для видалення подряпин на авто (Фікс Іт Про) за 249 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Рекомендації щодо застосування
Рекомендується застосовувати Фікс Іт Про строго відповідно до інструкції і лише у глибокій тіні. Якщо стрижень-аплікатор, наповнений рідиною, що коректує, потрапить під вплив прямих сонячних променів, він стане твердим і непридатним для подальшої роботи.
Якщо день сонячний та спекотний, рекомендується працювати швидко, тому що рідина швидко стає твердою на повітрі під впливом прямого сонячного світла (його УФ-випромінювання) та тепла
Обов'язково надягніть ковпачок на олівець після роботи! За відсутності ковпачка рідина висихатиме на повітрі, а стрижень затвердіє та втратить свої корисні властивості.

Застереження
Забороняється робота при температурі нижче 10 градусів
Зберігайте олівець у місцях, недоступних для дітей;
При попаданні рідини, що коригує, на шкіру змийте її струменем води;
При випадковому контакті з очима промивайте очі водою протягом 15 хвилин і обов'язково проконсультуйтеся з лікарем;
При випадковому вдиханні парів та подальшій появі ознак подразнення дихальних шляхів рекомендується вийти на свіже повітря;
При випадковому ковтанні випийте велику кількість води або молока і обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.
Ремонтована поверхня повинна бути чистою, сухою та вільною від залишків поліролей усіх видів. Краще, якщо Ви обробите пошкоджену область спеціальною рідиною для видалення силікону та воску, які часто входять до складу засобів автомобільної косметики. Перш за все Ви повинні переконатися, що не наносите рідину, що коректує, Фікс Іт Про на шар воску або силікону.
Фікс Іт Про містить прозору рідину, що коректує, і призначений для ремонту верхнього прозорого шару лакофарбового покриття автомобіля, тобто. для видалення тільки таких подряпин, які не проникли глибше забарвленого шару поверхні автомобіля.

Наповнений стрижень, що коректує рідиною, твердне на повітрі майже миттєво під впливом прямих сонячних променів, а в тіні повільно протягом 7 -10 днів залежно від температури повітря. Тому під час першого застосування рекомендується відремонтувати якнайбільше подряпин.

Якщо у Вас є глибокі подряпини, які вимагають нанесення декількох шарів прозорої рідини, що коригує, рекомендується перерва 1-2 дні, щоб кожен шар міг добре висохнути.

Для уповільнення процесу затвердіння рідини, що коригує, на стрижні і деякого збільшення терміну його служби після першого застосування олівця Фікс Іт Про рекомендується щільно закрутити ковпачок і обмотати його зверху ізоляційною стрічкою.

Технічні характеристики:
Вага: 20 г;
Місткість: 7,4 мл;
Розміри: довжина 15 см; діаметр 1.5 см
Комплектація:
Олівець-маркер Fix it Pro New
Змінні наконечники - 2 шт.
Упаковка блістер

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук