УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Доставка і Оплата

Байолл - це торгівельний майданчик

Тут продають незалежні продавці. Продавець може пропонувати власні реквізити для оплати замовлень. За для безпеки покупок рекомендуємо використовувати для оплати розрахунковий рахунок Байолл або післяплату (накладений платіж). 


Як Байолл забезпечує безпеку покупок:

При оплаті замовлення на розрахунковий рахунок Байолл, кошти блокуються в системі до завершення замовлення продавцем. Продавець отримує кошти за замовлення тільки після його вдалого завершення. Якщо продавець не виконав замовлення, то кошти повертаються покупцю. Комісію та податки за переказ коштів сплачує продавець.


Оплата:

Обов'язково!

Вкажіть номер Замовлення у призначенні платежу під час оплати.

Не сплачуйте замовлення до підтвердження продавцем.

Розрахунковий рахунок Байолл:

Найменування організації: ФОП Кашубський Сергій Віталійович
Код отримувача: 3330410650

Назва банку:

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Рахунок отримувача у форматі IBAN:UA303052990000026004006210729
Призначення платежу:
Вкажіть Ваш № замовлення або Ваш ID клієнта.


Про доставку:

Продавець сам вказує доступні способи оплати та доставки з якими працює. Покупець має можливість замовити тільки доступною для продавця службою доставки.

Звертаємо Вашу увагу, що товар перевіряється перед відправкою продавцями та обов'язково страхується на повну вартість. Покупець зобов'язаний приділити замовленню 5-10 хвилин часу на пошті. Товар має бути оглянутий та перевірений в присутності працівника пошти за будь-якого способу оплати: повна передоплата за товар або накладений платіж. Навіть якщо ви завчасно оплатили замовлення, не забирайте його з відділення пошти, якщо товар пошкоджено або вам помилково доставили не той товар що ви замовляли.

Отримуючи посилку і підписуючи декларацію на пошті, покупець погоджується з тим, що товар був перевірений на пошті, його все влаштувало і претензій до продавця не має.

Товари підлягають ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ - ТІЛЬКИ ПРИ ПЕРЕВІРЦІ ТА ЗВЕРНЕННІ З ВІДДІЛЕННЯ ПОШТИ!
Фото розбитого, зламаного, зіпсованого товару на фоні салону автомобіля або квартири вже не має сенсу, тому що транспортна накладна вже закрита.


Увага!

Покупець, який не забрав замовлення післяплатою (Оплата при доставці) без причини, вноситься до незалежного чорного списку недобросовісних покупців. Детальніше про причини потрапляння до Blackbox читайте на головній сторінці сервісу. Покупець, відмовившись від свого замовлення післяплатою, не буде доданий до Blackbox якщо на відділенні поштової служби сам оплачує витрати на доставку, або фотографує причину відмови та надає фото менеджеру Байолл у чат.

У разі відмови від замовлення післяплатою з вини продавця (Бракований товар, не той товар, відправлений не за адресою який вказав покупець), доставку оплачує продавець. Покупець у цьому випадку до Blackbox не вноситься. Для цього покупець фотографує причину відмови та надає фото менеджеру Байолл у чат.

Деякі продавці самі сплачують доставку. В цьому випадку доставка для покупця безкоштовна. В інших випадках доставку оплачує покупець.

Менеджери Байолл допомагають розв'язувати суперечливі питання між продавцем та покупцем тільки в разі виконання вище описаних правил.