УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Міцна, прогумована, водонепроникна стрічка Flex Tape 20х150 см (великий)

 • 180 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Міцна, прогумована, водонепроникна стрічка Flex Tape 20х150 см (великий) за 180 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Рано чи пізно садовий інвентар чи водопровідні труби виходять з ладу. Як правило, причиною цього стають протікання через природний зношування. У такому випадку люди найчастіше замінюють товар, що зіпсувався. Проте є більш практичне рішення. Будь-яку пробоїну можна заклеїти спеціальною стрічкою Flex Tape. Виріб має ряд особливостей, які дають змогу продовжити термін служби певного пристрою.

Особливості виробу
Стрічка для усунення протікання Flex Tape добре справляється з поставленим завданням завдяки своїй структурі. Виробництво виробу здійснюється з комбінацією поліпропілену, а також попередньо розплавленого клею. Стрічка, що утворилася, відмінно прилипає до поверхонь і усуває протікання.
Слід пам'ятати, що виріб не зможе вирішити проблему пробоїни із сильним натиском. Максимальне навантаження, яке зможе витримати матеріал, не повинно перевищувати 50 кілограм. Завдяки клейкій стрічці людина зможе усунути невелику текти в раковині або на крані, але не більше.
Варто додати, що в одному екземплярі міститься півтора метри клейкої стрічки з діаметром 20 сантиметрів. Такої кількості матеріалу буде достатньо для вирішення багатьох проблем, пов'язаних з наявністю пробоїн.

Переваги виробу
Клейка стрічка для ремонту протікання активно набирає популярності. Все завдяки низці переваг, які їй притаманні. Частина їх можна коротко розглянути:

 1. Ремонт у водi. Структура виробу дозволяє усувати пробоїни навіть у рідині. Така можливість може допомогти при знаходженні в надувному човні. Людина оперативно вирішить проблему та зможе далі просуватися до своєї мети.
 2. Надійне кріплення. Незалежно від матеріалу, клейка стрічка добре закріпиться на виробі. Вона надійно виконуватиме поставлене перед нею завдання, головне не перевищуватиме максимально допустимого тиску.
 3. Нерівна поверхня не перешкода. Стрічка набуває форми поверхні, навіть якщо вона рифлена або має кути. Людині не слід боятися, що виріб даватиме текти. Завдяки якісному клею та його еластичності, стрічка щільно приліпиться до поверхні матеріалу.
 4. Економія коштів. При виході з ладу великого надувного басейну або човна їх заміна може обійтися людині не по кишені. Проте клейка стрічка стане чудовим, а головне доступним вирішенням проблеми. Людині слід заклеїти пробоїну та забути про неї.
Клейка стрічка Flex Tape має великий спектр застосувань. На відпочинку людина може ремонтувати надувні вироби для дозвілля, такі як човни, кола, матраци та подібні товари. У побуті може бути садовий інструмент, водопровідні труби, і навіть дитячі іграшки.
Найголовніше, для відновлення зіпсованого виробу не потрібно витрачати багато грошей. Клейка стрічка є доступною і простою у використанні, тому будь-яка бажаючий людина зможе швидко вирішити проблеми пов'язані з протіканням чогось. Це дозволить заощадити кошти сім'ї та витратити їх на щось важливіше.

Переваги Flex Tape :
 • Дуже міцна, витримує до 50 кг вантажу;
 • Підійде для надувних виробів та басейнів;
 • Стійка до вологи, не втрачає властивості під водою;
 • Ремонтує поливальні шланги, відра, поливні баки;
 • Придатний для ремонту дитячих іграшок.
Характеристики:
 1. Матеріал: PP + розплавлений клей;
 2. Розміри: ширина стрічки – 20 см, довжина стрічки – 150 см;
 3. Колір чорний;
 4. Стрічка постачається у рулоні.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук