УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Міцна, прогумована, водонепроникна стрічка Flex Tape 30х130 см (великий)

 • 221 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Міцна, прогумована, водонепроникна стрічка Flex Tape 30х130 см (великий) за 221 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Кожна людина стикалася з протіканням води. Причому йдеться не тільки про пробоїни в трубі, а й дірку в цистерні або басейні. Подібні обставини змушують виконувати ремонт, який часом просто немає грошей. Однак є простіше і мало бюджетне рішення. Йдеться про спеціальну клейку стрічку Flex Tape з великою щільністю. Для прикладу варто розглянути докладніше виріб і дізнатися його особливості.

Особливості
Клейка стрічка відмінно справляється з усуненням протікання. Загалом це пов'язано з особливостями її структури. Як основний матеріал для виробництва був використаний поліпропілен з розплавленим клеєм. Таким чином, клейка стрічка стала міцною та надійною.
Виріб призначений для невеликих протікань. Матеріал зможе витримати навантаження до 50 кілограмів. Тому при сильному прориві труби не слід використовувати клейку стрічку, а викликати фахівця для ремонту.
В одному наборі є 130 сантиметрів клейкої стрічки. Виробу вистачить для вирішення багатьох проблем із протіканням води. При цьому, є можливість усувати навіть великі пробоїни, так як діаметр стрічки становить 30 сантиметрів.

Кому нагоді
Стрічка Flex Tape для перекриття пробоїн може стати в нагоді в різних ситуаціях. Для прикладу варто розглянути кілька варіантів, коли клейке полотно буде корисним:

 1. На відпочинку. Надувні човни можуть бути пошкоджені випадково і часом людина цього не помічає. Якщо власник плавального засобу перебуватиме на воді і помітив пробоїну, він легко зможе вирішити проблему за допомогою клейкої стрічки.
 2. На дачі. Заміський будиночок, як правило, використовують для вирощування овочів та фруктів. Відповідно, у людей є безліч інструментів. Однак шланги, відра та баки мають властивості псуватися. Клейка стрічка зможе продовжити їх експлуатаційний період.
 3. В побуті. Невеликі протікання раковини можуть сильно зіпсувати життя. Але ремонт часто дорогий і не всім по кишені. У такому разі розумно застосовувати виріб для усунення течі.
Як можна помітити, клейка стрічка може бути корисною в різних областях. Головне завжди мати її під рукою.

Переваги товару
Стрічка Flex Tape має кілька позитивних особливостей, які сподобаються людям. Наприклад, її можна використовувати під водою. Не потрібно діставати певний виріб із рідини, особливості матеріалу дозволяють стрічці надійно приліпитися до поверхні.
Також слід додати, що розплавлений клей здатний стикатися з будь-якою конструкцією. Незалежно від матеріалу або будови стрічка щільно прикріпиться до матеріалу. Таке рішення значно розширює спектр можливостей виробу і робить його більш корисним для людини як у побуті, так і на відпочинку.
Пробоїни в садовому інструменті, трубах або товарах для відпочинку можуть виникнути у кожної людини. Однак людині не варто впадати у відчай і викидати пошкоджені речі. Досі можна відремонтувати за допомогою клейкої стрічки. Виріб надійно закріпитися на матеріалі і людина зможе і надалі користуватися інструментом.

Переваги Flex Tape :
 • Дуже міцна, витримує до 50 кг вантажу;
 • Підійде для надувних виробів та басейнів;
 • Стійка до вологи, не втрачає властивості під водою;
 • Ремонтує поливальні шланги, відра, поливні баки;
 • Придатний для ремонту дитячих іграшок.
Характеристики:
 • Матеріал: PP + розплавлений клей;
 • Розміри: ширина стрічки – 30 см, довжина стрічки – 130 см;
 • Колір чорний;
 • Стрічка постачається у рулоні.

Характеристики
Артикул 48688
Гарантия 1 месяц официальной гарантии от магазина
Преимущества Очень прочная, выдерживает до 50 кг груза; Подойдет для надувных изделий и бассейнов; Стойкая к влаге, не теряет свойства под водой; Ремонтирует поливочные шланги, ведра, поливочные баки; Пригодна для ремонта детских игрушек.
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай
Характеристики Материал: PP + расплавленный клей; Размеры: ширина ленты - 30 см, длина ленты - 130 см; Цвет: черный; Лента поставляется в рулоне.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук