УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Гучномовець мегафон (рупор) HW-20B-A 20W

  • 788 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Гучномовець мегафон (рупор) HW-20B-A 20W за 788 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴
Якщо вам часто доводиться спілкуватися з великою групою людей - вихованцями вашої спортивної секції або групами туристів, то ви знаєте, як це втомлює горло.
Гучномовець здатний максимально посилити голос і забезпечити його передачу на велику відстань у чіткій формі. Завдяки USB-роз'єму можна підключити зовнішній пристрій. Купити його можна в інтернет-магазині «Планета Спорт» оптом чи в роздріб.
Призначення
Гучномовець призначений для проведення тренувань чи спортивних змагань, супроводу екскурсій, організації громадських заходів. Він дозволяє віддавати команди або доносити інформацію до великої групи людей на вулиці або у приміщенні без використання стаціонарних джерел живлення. Завдяки використанню новітніх технологій він здатний створити значний акустичне тиск, що сприяє поширенню звуку значної відстані.

Опис
Це надійний мегафон із можливістю передачі звуку на відстань 500 метрів та більше. Являє собою конус із жорстко прикріпленою рукояттю, виготовлений із стійкого до ударів пластику. Якість матеріалу та надійна конструкція дозволяють експлуатувати його за будь-якої погоди протягом 7 годин. Енергоживлення може здійснюватися від батарейок типу 6С. У комплекті з гучномовцем також йде мікрофон, що позбавляє користувача необхідності носити мегафон безпосередньо перед обличчям. Основну частину електроніки змонтовано в кришці на торці гучномовця. Вона легко відкривається, що дозволяє швидко замінити енергоживлення. Також на кришці змонтована панель управління – кнопки ввімкнути/вимкнути, записи та відтворення звуків, регулювання гучності та роз'єм USB.

Переваги :

  • Якісний пластиковий корпус стійкий до ударів та атмосферних впливів.
  • Підходить для спортивних заходів, публічних виступів, групових занять як у приміщенні, так і на вулиці.
  • Зручна збалансована пістолетна рукоятка з міцним ременем для перенесення.
  • Роз'єм USB уможливлює підключення зовнішніх пристроїв.

Матеріал : пластик.
Діаметр: 19,5 см.
Довжина: 32,3 см.
Звуковий діапазон: понад 300м.
Додаткові функції: мікрофон, запис, USB.
Призначення: для використання на відкритих майданчиках та у приміщенні.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук