УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

Ювелірні електронні ваги 0,01-500 гр 1108-5

  • 324 Грн

Продавець цього товару:
maximaxi


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Ювелірні електронні ваги 0,01-500 гр 1108-5 за 324 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Ювелірні електронні ваги 0,01-500 гр 1108-5

Електронні портативні ваги є поколінням електронних ваг з невеликими розмірами та оригінальним дизайном. Ваги зручні в роботі, мають високу точність і додаткові функції. Ваги забезпечені функцією перемикання одиниць вимірювання, функцією калібрування, підсвічуванням дисплея. Ваги електронні портативні ідеально підходять для зважування: ювелірних виробів, медикаментів, фарб, клею, рибальського та мисливського приладдя тощо.

Характеристики електронних портативних ваг:
Цифровий дисплей з інтелектуальним люмінесцентним підсвічуванням
Живлення: батарейки - 2 шт. у комплекті (тип батарейки ААА)
Межа зважування до 500 гр.
Точність зважування до 0,01 г
Вибір одиниць виміру.
Автовимкнення за відсутності зважування


1. Зважування: Покладіть ваги на рівну горизонтальну поверхню. Натисніть “POWER”, щоб увімкнути електронні ваги. Після того, як на дисплеї з'явиться нуль, покладіть вантаж на ваги. Вага вантажу з'явиться на дисплеї. Натисніть “POWER”, щоб вимкнути ваги, або ваги вимикаються автоматично через 30 секунд.
2. Функція “TARE”: Покладіть тару на ваги. Після того, як вага тари з'явиться на дисплеї, натисніть кнопку “TARE”, при цьому показання зміняться на вагу тари зі знаком мінус. Покладіть вантаж у тару, ваги показуватимуть вагу вантажу.
3. Функція “Лічильник”: Увімкніть ваги. Після того, як на дисплеї з'явиться нуль, покладіть еталонну вагу на ваги (наприклад, 25 монет, намистин тощо). Ваги дозволяють вибрати еталонну кількість одиниць, що зважуються, 25, 50, 75, 100 шт. Натисніть та утримуйте 2 сек. кнопку “PCS” на екрані з'явиться число, наприклад “25”. Натисніть кнопку “UNITS” для вибору кількості одиниць еталонного вантажу (25,50,75,100 шт.). Натисніть кнопку “PCS”, щоб підтвердити кількість одиниць еталонного вантажу (25,50,75,100 шт.). У верхньому лівому куті екрана з'явиться напис “pos”, що позначає увімкнення функції “ЛІЧИЛЬНИК”. Приберіть з ваги еталонну вагу. Тепер при поміщенні на ваги будь-якої кількості вантажу, що зважується, на екран буде показано кількість одиниць цього вантажу. Ви можете переключатися між режимами “Зважування” та “Лічильник” натискаючи кнопки “UNITS” або “PCS” відповідно.
3. Функція “КАЛІБРУВАННЯ”: Увімкніть ваги. Після того, як на дисплеї з'явиться нуль, натисніть і утримуйте 3 сек. кнопку “UNITS”, на екрані з'явиться напис “CAL”. Ще раз натисніть кнопку UNITS і покладіть на ваги необхідну калібрувальну вагу. На екрані з'явиться напис “PASS” і ваги переключатимуться у режим “Зважування”. Приберіть з ваги калібрувальну вагу і вимкніть ваги. Калібрування проведено.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук