УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Crystaline - Крем-спот від прищів (Кристалін)

Crystaline - Крем-спот від прищів (Кристалін)

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Crystaline - Крем-спот від прищів (Кристалін) за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Його принцип дії полягає в наступному:


Ороговілі клітини дерми повністю видаляються.

Повністю вбиває всі інфекції та бактерії, а також попереджає їхню повторну появу.

Усуває запалення шкірного покриву, що виникає внаслідок появи прищів.

Приводить сальні залози до нормальної роботи, регулюючи рівень виділення їх речовин.

Розкриваючи пори, забезпечує повноцінне попадання кисню у глибокі шари шкіри.

Ефект від застосування

Крем від прищів Crystaline має відмінний ефект, який повністю проявляється лише через 4 тижні, після початку застосування. Жінки, які застосовували крем, стверджують, що ефект можна розділити на 4 етапи:


Перший тиждень після початку застосування – з вашого обличчя повністю зникає запалення, проходять чорні крапки та зникають прищі.

Протягом другого тижня відбувається повне розгладжування шкірного покриву та видалення всіх рубців.

Через три тижні після використання крему, дерма стає менш жирною і не лиснить.

Четвертий етап є завершальним і проявляється на четвертому тижні: пігментні плями на обличчі зникають та її тон вирівнюється.

склад

Ефективність забезпечується завдяки унікальному підбору компонентів, які поєднуються та підсилюють ефект один одного. Це активна формула, до якої включені такі речовини:


Азелаїнова кислота – речовина, спрямована на зупинку зростання бактерій, які є основними факторами, що провокують появу прищів та запалень на шкірі обличчя.

Саліцилова кислота – компонент, спрямований на регуляцію роботи сальних залоз. Завдяки його впливу забезпечується осушення шкіри і проникнення поживних речовин у глибокі шари.

Екстракт Азіатської Центелли – стимулює мікроциркуляцію крові всередині шкірного покриву, за рахунок чого збільшується його еластичність і він стає гладкішим. Це дозволяє сприяти рубцюванню.

Ефірна Олія чайного дерева – сприяє очищенню пор шкіри, що запобігає утворенню вугрів. Крім цього, ефірна олія сприяє процесу регенерації клітин.

Екстракт Розмарину – забезпечує бактерицидний ефект, а також заспокоює шкіру та знімає з неї запалення. Має розгладжуючий ефект, що забезпечує додатковий захист шкіри від зовнішніх подразників.

Екстракт Шавлія – екстракт цієї речовини, здатний підсушити запалені ділянки шкіри, що дозволяє знизити вироблення сальних залоз та забезпечити захист від нового утворення вугрів.

Д-пантенол – його основним завданням є стимуляція процесу регенерації клітин, що забезпечує відновлення пошкоджених і запалених ділянок шкіри. Крім цього, він забезпечує додаткове зволоження шкіри.

Вітамін Е – компонент, спрямований на покращення кровообігу, що дозволяє збільшити кількість кисню, що проходить через глибокі шари шкірного покриву. Забезпечує лікування прищів.

Застосування

Крем-спот від прищів Crystaline забезпечує хороший результат, який закріплюється на довгий час, лише якщо його застосовувати згідно з інструкцією. Просто дотримуйтесь певної послідовності дій:


Шкіру обличчя необхідно ретельно очистити, використовуючи для цього міцелярну воду, тонік або іншу косметичну речовину, що мають ефект, що очищає.

Обробіть проблемну зону обличчя за допомогою крему, нанісши на неї невелику кількість речовини.

Повторювати процедуру двічі на день.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук