УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • 3D White - Смужки, що відбілюють (3 Д Вайт)

3D White - Смужки, що відбілюють (3 Д Вайт)

  • 99 Грн

  • 5 або більше: 94 Грн
  • 10 або більше: 89 Грн
  • 50 або більше: 84 Грн
  • 100 або більше: 79 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити 3D White - Смужки, що відбілюють (3 Д Вайт) за 99 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

У чому ж особливості смужок

  1. В першу чергу Слід зазначити те, що до їх складу входить той же високоактивний компонент, який використовують для відбілювання стоматологи - перекис водню, а також інші складові, які благотворно впливають на зубну емаль і дбайливо піклуються про здоров'я. Компанія P&G є лідером на ринку відбілюючих смужок та паст, а їх нова розробка відбілюючі смужки Crest 3D White Whitestrips (Blend-a-Med 3DWhite Luxe) – це сучасний, безпечний та ефективний спосіб мати білу посмішку, щодня доглядати та захищати зуби їжі та напоїв, запобігати утворенню нальоту та проводити домашнє відбілювання, не пошкоджуючи емаль.
  2. Друга незаперечна перевага , якою володіє система відбілюючих смужок Crest 3D White Whitestrips – це можливість щоденного використання та вражаюче швидка дія. Ви можете пройти повний курс, що складається з десяти днів, а можете щодня забезпечувати захист та догляд всього за п'ять або тридцять хвилин – помістивши смужки для домашнього відбілювання зубів Crest 3D White Whitestrips на зуби можна сміливо продовжувати займатися своїми повсякденними справами. Відбілювання зубів будинку з Хрест 3Д Вайт (Blend-a-Med 3DWhite Luxe) - простий спосіб обзавестися сліпучою посмішкою, яка сяятиме не гірше, ніж у кінозірки.
  3. Третьою перевагою смужок для зубів є дивовижною простотою використання. Відбілюючі смужки для зубів Crest 3D White завдяки своїй анатомічній формі легко приклеюються і всього через тридцять хвилин ваші зуби позбавлені нальоту і темних плям, а через 10 днів вони стають перлинно білими і приголомшливо сяючими.
  4. Багато людей мають підвищену чутливість зубів і тому бояться процедури відбілювання, але компанія Crest подбала про те, щоб і вони могли мати білу посмішку. Crest 3D White Whitestrips – це унікальний засіб, що дозволяє завдяки збалансованому складу проводити дбайливе домашнє відбілювання зубів, що відрізняються підвищеною чутливістю.


Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук