УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Magnet Lashes - Магнітні накладні вії (Магнет Лашес)

Magnet Lashes - Магнітні накладні вії (Магнет Лашес)

  • 149 Грн

  • 5 або більше: 142 Грн
  • 10 або більше: 134 Грн
  • 50 або більше: 127 Грн
  • 100 або більше: 119 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Magnet Lashes - Магнітні накладні вії (Магнет Лашес) за 149 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

З чого складаються Magnet Lashes магнітні накладні вії
Жінки змирилися з думкою, що накладні вії псують їхні власні. Частка правди, згідно з відгуками косметологів, у цьому є. Дешеві аналоги виготовляються з небезпечних матеріалів. Згодом вони втрачають первісний зовнішній вигляд. Опадаючі мікрочастинки барвника і клею викликають почервоніння.

Вже після кількох годин носіння накладних вій очі починають сльозитися. Не виключено, що у жінки розпочнеться алергічна реакція. У зв'язку з цим розробники Магнет Лашес зробили ставку на природні компоненти.

Завдяки цьому їх можна використовувати жінкам з будь-яким типом вій, не погіршуючи їх стан. За бажанням, завжди можна нанести поверх них туш. Результати проведених тестів показують, що 1 пари вистачає на 3-4 місяці активного використання.

Механізм дії Магнет Лашес
Поява будь-якого косметичного засобу спочатку провокує хвилю обгрунтованого скепсису. Кожна жінка хоче переконатися у безпеці продукту до початку його використання. У зв'язку з цим розробники Magnet Lashes провели кілька випробувань.

Їхні результати дозволяють впевнено заявити, що накладні магнітні вії можна використовувати без обмежень:

Простота нанесення – на відміну інших аналогічних засобів, процедура нанесення займає кілька секунд. При цьому не потрібно користуватися клеєм, що провокує подразнення.
Відсутність побічних ефектів – навіть після тривалого носіння у представниці прекрасної статі немає алергічна реакція.
Приваблива вартість - похід у звичайний косметичний салон коштує цілий стан. Попри це результат не завжди викликає позитивні емоції. При використанні представленого продукту можна заощадити кошти та зберегти здоров'я.
Привабливий зовнішній вигляд – на відміну від більш дешевих та менш ефективних аналогів, накладні магнітні вії зберігають початкову форму у будь-якій ситуації. Сильний вітер і навіть злива не зможуть зіпсувати вашого погляду.
Представниці прекрасної статі оцінять можливість багаторазового використання представленого продукту. Накладні вії можна знімати і знову надягати, як тільки це буде необхідно і при цьому не погіршується їх якість.


Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук