УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • ModeForm 18+ - Капсули для схуднення (МодеФорм 18+)

ModeForm 18+ - Капсули для схуднення (МодеФорм 18+)

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити ModeForm 18+ - Капсули для схуднення (МодеФорм 18+) за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

MODEFORM 18+ сприяє:

зниження маси тіла;

регулюванню апетиту;

покращення функціонального стану шлунково-кишкового тракту;

покращення загального самопочуття;

зниження жирової маси тіла (жирових відкладень);

зменшення тяги до борошняного та солодкого.

MODEFORM 18+ містить компоненти, що мають м'який тонізуючий ефект і сприяють регулюванню засвоєння жирів та вуглеводів, що надходять в організм з їжею.


склад

Інноваційний комплекс ELEGREENALL включає:


Екстракт помаранця гіркого 10% - джерело синефрину, що активізує метаболізм, може пригнічувати апетит, сприяючи зниженню маси тіла. Стимулює в організмі термогенез, прискорює процес розщеплення жирів – активує жировий обмін. Має м'яку тонізуючу дію: підвищує активність, знімає втому.

Псилліум – харчові волокна, які полегшують зниження маси тіла. Вони забезпечують більш тривале відчуття насичення, що дозволяє скоротити обсяг споживаної їжі, сприяють збалансованому засвоєнню жирів та вуглеводів, нормалізації травлення, регулюють роботу кишківника.

Екстракт мушмули японської - містить у великій кількості коросолієву кислоту, калій, вітамін С та провітамін А. У ході проведених експериментів доведено вплив на покращення обміну речовин, зниження рівня ліпідів, цукру в крові, що сприяє зниженню жирової маси тіла.

Форсколін 10% - натуральна речовина, що отримується з рослини coleus forskohlii (колеус форсколії). Дослідження показали, що екстракт колеуса форсколії активізує процес обміну речовин, зменшує апетит, сприяє зниженню жирової маси тіла. У MODELFORM 18+ введено додаткову кількість форсколіну. В ході експерименту доведено, що форсколін регулює транспорт вуглеводів у клітини організму, відповідно, допомагає підтримці концентрації рівня вуглеводів у крові, що сприяє зменшенню споживання багатої вуглеводами їжі, наприклад, борошняного та солодкого.

Застосування

По 1 капсулі у першій половині дня під час їжі або після їди, запиваючи достатньою кількістю води (200 мл).

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук