УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Коригуючий корсет Top Shaper XXL

Коригуючий корсет Top Shaper XXL

  • 199 Грн

  • 5 або більше: 189 Грн
  • 10 або більше: 179 Грн
  • 50 або більше: 169 Грн
  • 100 або більше: 159 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Коригуючий корсет Top Shaper XXL за 199 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Що таке Top Shaper?
Це корсет 2в1 для покращення форми грудей та корекції постави. Тепер кожна жінка може зробити свої груди більш пружною, високою і привабливою!

Корсет підходить для жінок будь-якого віку, з будь-яким розміром бюста та формою, він ідеально підтримує груди, надає їй гарної форми, одночасно допомагаючи випрямити спину і розправити плечі. Використовувати його можна як поверх звичайного бюстгальтера, так і без нього.

Будьте стрункими та сексуальними з Top Shaper
Забудьте про всі комплекси. Корсет формує ідеальну зону декольте, приховуючи всі недоліки Ваших грудей. Ви зможете візуально підняти та збільшити розмір бюста.
Тепер розмір не має значення! Необов'язково мати великий розмір, щоб виглядати яскраво та сексуально. Ваші груди будуть виглядати більш об'ємними і пружними, а в поєднанні з гарною поставою - просто приголомшливо.
Правильна постава та красиві груди. Корсет забезпечить ідеальний комфорт для грудей, що виростають, випрямить спину і розправить плечі. У підлітковому віці важливо забезпечити всі умови для збереження постави та розвитку гарних грудей.

Розмір - ХХL

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук