УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Стругачка Swifty Sharp

Стругачка Swifty Sharp

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Стругачка Swifty Sharp за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Характеристика електричної точилки для ножів


Стругачка для ножів дуже проста у використанні. Для того щоб прилад знову чудово справлявся зі своїми обов'язками, необхідно лише провести лезом ножа вперед і назад кілька разів по спеціальному роз'єму в корпусі пристрою. Те ж дію необхідно робити при необхідності загострення викруток і ножиць з широкою або вузькою основою. Загострення будь-якого приладу здійснюється лише за кілька секунд. Стругачка ножів не займає багато місця на кухні. Вона дуже компактна і має невелику вагу.


Безперечною перевагою заточування ножів є можливість загострення ножів із зубчастими лезами.

Маючи вдома такий пристрій, у вас ніколи не виникне проблем із тупими ріжучими предметами. Прилад не вимагає особливого догляду, просто необхідно не допускати потрапляння на нього вологи, як і будь-які електричні пристрої. Для його використання досить просто включити його в електричну мережу і провести лезом приладу, що підлягає заточенню.

Електроточила буде завжди доречна на будь-якій кухні. Чоловіки оцінять її якісну роботу, а для жінок вона просто необхідна, оскільки наявність цього приладу в будинку позбавить необхідності постійно просити чоловіка або сусіда загострити ножі.


Компактна бездротова електрична точила Swifty Sharp забезпечить гостроту ножів у вашому будинку на професійному рівні інструментів шеф-кухаря. Крім того, з її допомогою можна заточувати ножиці, викрутки та інші інструменти.
Це - практичний і компактний пристрій, який всього за кілька секунд нагострить кухонні ножі, ножиці і навіть подарує нове життя викруткам. Підходять будь-які ножі. Навіть ті, з якими не справлялися минулі моделі ножі. Наприклад, тепер ви зможете дістати з шафи стару, але улюблену, ніж для нарізання хліба із зубчастим лезом, і виправити його!


Ножеточка Swifty Sharp підходить для:

всіх типів лезових кухонних ножів;

ножиць (за допомогою одностороннього заточування);

садових та слюсарних інструментів та ножиць (знімаючи насадку);

пилок, ножів-пилочок (є кутовий проріз);

для сточування викруток різного розміру.

Зовнішньо – це привабливий пристрій з високоякісного пластику. Усередині корпус зроблений із металу. Роз'єм для заточування ножів, ножиць та викруток підходить як для вузького, так і для широкої основи.


Як використовувати Swifty Sharp?

Встановіть ножеточку на рівну поверхню;

Проведіть кілька разів лезом ножа назад і вперед роз'ємом на корпусі приладу. Докладати зусиль не потрібно.Буквально за три-чотири рухи ви забезпечите ножам ідеальне заточення! Якщо ви не знаєте, що подарувати господині, яка змушена постійно чекати на чоловіка з роботи, щоб заточити ножі для приготування вечері, то поспішати купити ножеточку Swifty Sharp!


Точилка для ножів та ножиць на батарейках Swifty Sharp призначена як для домашнього, так і професійного використання. Ця точила допоможе вам заощадити час, гроші та підвищити рівень безпеки при поводженні з ножами, він призначений для забезпечення ідеального та міцного гострого кута 20.

Завдяки тому, що точила працює від батарейок і має компактні розміри, її можна брати з собою в поїздки та туристичні походи.

Точилка забезпечена лотком для збору металевих стружок з інструментів, що заточуються.

Стругачка економно витрачає заряд батарейок.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук