УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

О Торговой платформе"Байолл"

Buyall.org — маркетплейс України, що стрімко розвивається.


Мета Buyall.org: Здешевлення та спрощення процесу продажів. Це дозволяє Українцям та гостям країни купувати товари на Buyall.org набагато дешевше та простіше.


На Buyall.org:

Кожен покупець може знайти товари за найкращими цінами, порівняти відгуки інших покупців про продавців та їх товари. А також залишити власний відгук про придбані товари та про досвід співпраці з продавцем. Buyall.org піклується про безпеку покупок. Покупцеві не доводиться хвилюватися про безпеку покупки, оплачуючи товари будь-якого продавця за реквізитами Buyall.org.


Кожен підприемець може продавати товари в каталозі Buyall.org. Всі товари, опубліковані продавцями на Buyall.org, автоматично потрапляють до каталогу товарів Google.
У наш час майже кожна людина є одночасно покупцем та продавцем. У зв'язку з цим ми створили єдиний кабінет для покупця та продавця. Більше не потрібно окремо реєструватися як покупець чи продавець. Одна реєстрація надає доступ до всіх функцій торгової платформи Buyall.org.


Buyall.org відрізняється від інших маркетплейсів:

Реєстрація та ручне розміщення товарів на Buyall.org безкоштовні! Команда Buyall.org постійно працює над здешевленням та спрощенням процесу продажу. Це дає можливість продавцям вказувати нижчу ціну на свої товари.
Для продавців Buyall.org розробляє інструменти для роботи із замовленнями: кабінет для продавця, системи статистики продажів, систему відгуків, систему інтеграції із соціальними мережами.


Ми на зв'язку!

У будь-якій незрозумілій ситуації, пам'ятайте! Підтримка Buyall.org маркетплейсу завжди рада допомогти у питаннях:
- роботи з торговою платформою
- Здійснення покупок на Buyall.org
- пропозиції та побажання щодо роботи платформи Buyall.org.


Бажаємо приємних покупок та успішних угод на Buyall.org!
Тільки не забувайте залишати відгуки!
З повагою, команда Байолл!