УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Нandy Stitch - Міні-швейна машинка

Нandy Stitch - Міні-швейна машинка

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Нandy Stitch - Міні-швейна машинка за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Мінімальні розміри – максимальні результат!
Живлення - від 4 елементів АА-типу
Вага - 350 гр.
Ця покупка виявиться корисною і необхідною як для великих любителів шиття, так і для тих, хто шиє так. Для перших ручна швейна машинка стане надійним помічником у дорозі, на відпочинку, у поїздках – адже час тривалих відпусток не за горами! Швейна машинка легка, компактна, зручна у використанні. З її допомогою Ви зможете відремонтувати і навіть пошити речі — на радість своїм друзям та родичам, у яких гостюватимете! Машинний рядок виходить естетичним і акуратним - Ваша річ буде виглядати гідно і якісно. Ну а для тих, хто рідко користується швейною машинкою, ця річ стане розумною та практичною покупкою. До чого купувати дорогу і громіздку річ, яка займатиме місце і припадати пилом? Швейна міні-машинка дозволить Вам з тим самим успіхом прострочити пару рядків. А потім Ви просто приберете її у шафу чи комод.

Портативна швейна машинка - найкраще, що може опинитися в сумочці жінки, коли раптово обірвався поділ спідниці. Якісно виконує до 70% зі всіляких швейних операцій (за винятком зшивання великих обсягів тканини та складні операції). Працює з будь-якою тканиною – від м'якого трикотажу до кількох шарів джинсової тканини. Виправте з її допомогою шви, підшийте одяг і підганяйте довжину штор, не знімаючи їх із вікон! Не замінна у подорожі, у відрядженнях, на дачі.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук