УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Біогард - Біогербіцид від бур'янів

Біогард - Біогербіцид від бур'янів

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Біогард - Біогербіцид від бур'янів за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Цей екологічно чистий гербіцид можна застосовувати проти осота, берізка польового, портулака, мокриці, щириці, ожини, пастушої сумки, ярутки польової, кульбаб, лютиків, конюшини і так далі. Він ефективно діє проти однорічників та багаторічників, ґрунтопокривних та інших видів рослин незалежно від їх розміру, виду та форми.


Його плюси в тому, що він не завдає шкоди мікрофауні грунту, не змінює її склад, кислотність, інші параметри, безпечний для тварин та комах. Чи не шкодить людині. Під час роботи не потрібна захисна маска, рукавички, респіратори. Не містить кислот, які можуть порушувати лежкість плодів та погіршувати зовнішній вигляд.


склад

Засіб Біогард містить такі компоненти:


Триосновні карбонові кислоти. Ці органічні сполуки як допомагають очистити грядки від ворогів городника, а й у ролі інсектицидів. Містять особливі речовини, які блокують ріст і за 3-4 доби призводять до засихання. Крім того, можуть відлякувати комах, загалом підвищуючи врожайність. Використовуються в тому числі і в харчовій сфері, тому безпечні. Не порушують кислотність ґрунту, водночас покращують його пухкість для кращого надходження води до кореневої системи культурних рослин.

Магній. Допомагає листям засвоювати фосфор та кальцій, активує зростання коренів та молодих паростків. Підвищує поживну цінність майбутніх плодів. Захищає від заморозків, сприяє повному засвоєнню вологи, оберігає листя від опіків. Підсилює процеси обміну у клітинах, зокрема фотосинтез. Активує швидкий приріст надземної зеленої частини.

Хлорид натрію. Допомагає обійтися без гербіцидів, природним шляхом пригнічуючи розвиток бур'янів будь-якого розміру. Це активне з'єднання зупиняє надходження повітря та вологи до коріння бур'яну, в результаті він просто висихає за пару днів. При цьому росте рН тонкого верхнього шару землі та нові рослини не ростуть мінімум 1-2 місяці.

Кальцій. У житті рослин фосфор грає величезну роль. Надає розвиток, посилює фотосинтез, процеси обміну. Бере участь у диханні, прискорює проростання насіння, формує міцні коріння. Незамінний для отримання рясного врожаю, підвищує лежкість, потовщує шкірку.

Оцтова (етанова) кислота. Використовують і для підживлення, і для боротьби зі шкідниками. Ефективна від гусениць, мух, жуків, совки та їх личинок. Відлякує і капустян, і більших тварин. При цьому руйнує кореневу систему та призводить до відмирання, не завдаючи шкоди культурам на городі.

Азот.

Біогард - засіб, який дозволить вам виростити екологічний урожай, витративши при цьому мінімум зусиль на очищення.


Показання до застосування

Застосовуйте розчин у таких випадках:


народні чи хімічні методи обробки не дають результатів;

ділянка сильно заросла, і ви хочете швидше позбутися бур'янів під посадку;

ви хочете виростити чистий та безпечний урожай, не застосовуючи гербіциди.

Принцип дії

Біогард ефективний і зручний тим, що дозволяє безпечно та швидко подолати зайву рослинність та звільнити місце для майбутнього врожаю. Адже без бур'яну культури отримують більше повітря, світла та води, що активно розвиваються. Цвітуть та плодоносять. При цьому врожай виходить соковитим, підвищено його товарні показники, довше зберігається взимку.


Новинка дозволить вам скоротити частоту ручного прополювання та застосування механічних методів видалення. Проникає в кореневу систему трав, через 2-3 доби, викликаючи їх загибель. При цьому, потрапивши в ґрунт, розчин не завдає шкоди його «мешканцям», не змінює складу та кислотність. Навпаки, підвищує аерацію та покращує доступ вологи та повітря.


Біогард – натуральний засіб, який знищує до 99% трави, полегшує працю городника, відлякує шкідників і як найкраще підживлення насичує всі частини рослини корисними компонентами. Діє вибірково. Проникає тільки в листя і стебла, досягаючи коріння, призводить до їхнього засихання. Підходить для овочів, зелені, квітів та інших культур. Однієї обробки вистачить на весь сезон, але навіть при повторній необхідності він не нашкодить здоров'ю, якщо людина вживає їх в їжу.


Спосіб застосування та дозування

Біогард потрібно застосовувати строго за схемою, не змінюючи дозування. Її підбирають залежно від площі, виду культур і циклу вегетації, що ростуть на ньому:


Підготуйте розчин для обприскування або поливу. Для цього в 3 л відстояної води розмішайте 25-75 мл препарату. Після цього накрийте ємність та відстоюйте протягом 30–60 хвилин.

Потім потрібний об'єм перелийте в пульверизатор або в звичайну лійку. Обробку проводять двома способами. Можна обприскати, обробивши всі надземні частини. Також підходить полив під основу стволів. У будь-якому випадку намагайтеся не потрапляти на культуру.

Зазвичай вистачає одноразової обробки. Але якщо трави багато, повторіть її через 2-3 тижні. Найкращий час для обприскування чи поливу – ранок чи вечір, при цьому не повинно бути сильного вітру, опадів.

Засіб від бур'янів Біогард можна поєднувати з підживленням, додавати стимулятори. Почати можна вже на етапі пророщування насіння і до кінця циклу вегетації, тобто, перед самим збором.


Побічна дія

Наразі побічних дій не виявлено.


Протипоказання

Під час роботи з розчином – індивідуальна непереносимість до складу засобу, а також:


дитячий вік;

алергія.

особливі вказівки

Безрецептурний препарат.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук