УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • WowPolisher - Поліроль для фар (Вауполішер)

WowPolisher - Поліроль для фар (Вауполішер)

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити WowPolisher - Поліроль для фар (Вауполішер) за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

склад

Представлений засіб розроблено за міжнародними стандартами, із суворим дотриманням різноманітних вимог. Перед тим, як з'явитися у вільному продажу, виробники тестували WowPolisher на різних матеріалах, що використовуються для виготовлення освітлювальних приладів, постійно вдосконалюючи його склад. На сьогоднішній день доведено, що ця поліроль універсальна та підходить для очищення будь-якого матеріалу. Вона не несе шкоди екології, не впливає на здоров'я людини та дозволяє милуватися позитивним результатом полірування протягом багатьох місяців.

Принцип дії

Потрібно зняти залишки захисного шару, використовуючи дрібноабразивний наждачний папір. У процесі чищення її слід регулярно змочувати водою. Підтримуйте однаковий тиск на папір, щоб шліфування було рівномірним. Робіть це з великою обережністю.

Продовжуйте обробку доти, доки фара не стане рівномірно матовою, без видимих дефектів. Коли вона буде підготовлена, можна розпочинати процес полірування.

Найчастіше після обробки поверхні потрібно закріплення результату спеціальним захисним засобом. Але засіб WowPolisher має унікальну формулу, він не потребує додаткових витрат. Після висихання поліроль створює бар'єрний шар, що захищає освітлювальні прилади від впливу сонячних променів, хімічних та механічних пошкоджень. Захист тримається від 5 до 8 місяців, завдяки чому полірування не доведеться витрачати зайві гроші.

Як правильно використовувати?

Спочатку потрібно підготувати поверхню. Бажано зняти фари, щоб їх почистити не лише зовні, а й зсередини. Обробіть всю поверхню спиртом, щоб усунути жирні сліди. Потім добре протріть м'якою ганчіркою або паперовими рушниками.

Підготувавши поверхню, ви зможете визначити, в якому конкретному місці з'явилися помутніння, де утворилися жовтизна та плями. Саме ці локації потрібно буде добре обробити засобом Вауполішер.

Розпорошіть поліроль на невеликій ділянці фари, дозвольте їй добре проникнути в забруднену поверхню. Потім візьміть чисту ганчірку та відполіруйте оброблену частину круговими рухами. Якщо доведеться, найскладніші ділянки можна обробити повторно.

Якщо хочете прискорити процес, можете використовувати електродриль, запустивши його на малих обертах. Чистота та прозорість фар після полірування зрівняється лише з новими!

На поверхні освітлювальних приладів є тонкий, але міцний шар спеціального захисту від факторів, що руйнують. WowPolisher не впливає на його склад, дозволяючи якомога довше зберігати заводську якість та продовжувати термін служби фар.

Обмеження застосування

Врахуйте той факт, що поліроль WowPolisher - це все-таки хімічний засіб, здатний викликати алергічні реакції, а на чутливій шкірі утворювати опіки та лущення. Тому під час його використання завжди надягайте для захисту гумові рукавички. У жодному разі не можна допускати попадання засобу в очі, завжди дотримуйтесь елементарних правил безпеки.

Характеристики
Основні
Тип Поліроль для скла
Об `єм 30.0 (мл)
Країна виробник США

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук