УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

 • Blooder Dry - активатор клювання з феромонами / суха кров (Блудер Драй)

Blooder Dry - активатор клювання з феромонами / суха кров (Блудер Драй)

 • 299 Грн

 • 5 або більше: 284 Грн
 • 10 або більше: 269 Грн
 • 50 або більше: 254 Грн
 • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Blooder Dry - активатор клювання з феромонами / суха кров (Блудер Драй) за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Опис Dry Blooder

Принцип дії активатора клювання DRY BLOODER заснований на поєднанні альбуміну та синтезованих феромонів. Дані компоненти провокують загострення фізіологічних інстинктів риби - викликають неконтрольоване почуття сильного голоду і змушують її рухатися до конкретної точки клювання.

 1. Альбумін – суха кров. Речовина, що отримується із сухої крові тварин. На 95% складається з чистого протеїну, який є джерелом живлення, що найбільш швидко засвоюється. Відомо, що риби далеко не гурмани, і інстинкти змушують їх вибирати найбільш просту і ефективну для поїдання їжу.
 2. Синтезовані феромони. Викликають у риби почуття неконтрольованого голоду, причому риба не кидається на першу їжу, що трапилася, а починає рух до точки, в якій феромон потрапив у воду. Тут вона починає кидатися на будь-яку наживку, що забезпечить вам високий улов.

Властивості Dry Blooder

Активатор клювання Dry Blooder викликають у риби почуття неконтрольованого голоду і змушують її рухатися до точки, де феромон потрапив у воду. Після її досягнення риба починає кидатися на будь-яку наживку вам залишається тільки її зловити.

Ароматичні компоненти плазми є ефективними складовими приманки. Головною її відмінністю від безлічі різних аналогів і те, що «запах» дуже швидко поширюється на воістину величезну територію і риба не може проігнорувати сигнал «їсти подано».

Суха кров DRY BLOODER випускається у вигляді порошку, який досить просто додати в підгодовування і добре перемішати. У зимовий час лову можна наносити активатор Dry Blooder безпосередньо на приманку, щоб після її занурення в лунку утворювалася смакова пляма.

Переваги Dry Blooder

 • активатор відмінно підходить як для зимової, так і для літньої риболовлі;
 • до складу входять альбумін та концентровані феромони;
 • суха кров однаково ефективна при лові в озері та річці;
 • риба не зможе встояти, навіть якщо вона вже сита і знаходиться далеко від приманки.
 • він однаково добре діє як у мирну рибу, і на хижу рибу.

Найбільш ефективна суха кров Dry Blooder для приваблювання таких риб як: короп, карась, лин, плотва, а також добре відпрацьовує на хижаках - сомі, щуці, окуні, йорші, судаку та головні.

Спосіб застосування

 1. Для мирних мешканців водойми: змішайте готове підживлення, в кількості 1 кг, з активатором - 1 пакетик. Інший спосіб – розчиніть у воді Суху Кров;
 2. Для хижаків: нанести препарат на всі приманки як штучні, так і натуральні;
 3. При лові на живця: Розчиніть 2 пакетики активатора в півлітрі води і змочуйте наживу перед насадкою.

ОБ `ЄМ:

 • У 1 упаковці 5 саше-пакетиків по 6 грам.
Характеристики
Основні
Країна виробник Угорщина
Тип Підгодовування

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук