УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Надувне крісло-диван Lamzak (Ламзак) для відпочинку

Надувне крісло-диван Lamzak (Ламзак) для відпочинку

  • 549 Грн

  • 5 або більше: 522 Грн
  • 10 або більше: 494 Грн
  • 50 або більше: 467 Грн
  • 100 або більше: 439 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Надувне крісло-диван Lamzak (Ламзак) для відпочинку за 549 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

На ньому можна плавати Надувний лежак крісло мішок Ламзак-різні кольори Ідеальний пристрій для активного відпочинку, туризму, а також ідеальний пляжний варіант. Надувний диван Lamzac - ідеальний пристрій для активного відпочинку, туризму, відпочинку на пляжі. Завдяки своєму компактному дизайну та малій вазі, ви можете легко брати гамак Ламзак на будь-які прогулянки та в подорожі. Штучний матеріал (нейлон) витримає будь-які температурні коливання, тому ви можете його спокійно використовувати як влітку, так і взимку!
Крісло-диван Lamzac дуже простий у використанні, а для встановлення не вимагає жодних інструментів, навичок чи умінь. Потрібне просто повітря. У складеному стані цей девайс займає всього 18х35 см, що можна порівняти з дуже маленьким рюкзаком, тому ви можете взяти диван куди завгодно.
Тиск можна регулювати і робити шезлонг м'якшим або жорсткішим. Диван-шезлонг витримує до 200 кг та може бути використаний на будь-якій поверхні.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук