УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

 • Рибка-приманка для риболовлі Twitching Lure

Рибка-приманка для риболовлі Twitching Lure

 • 299 Грн

 • 5 або більше: 284 Грн
 • 10 або більше: 269 Грн
 • 50 або більше: 254 Грн
 • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Рибка-приманка для риболовлі Twitching Lure за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Кому знадобиться воблер

Рибка приманка Twitching Lure підійде для всіх рибалок, але найбільш актуальною вона для тих, хто часто стикається з поширеними проблемами на водоймі. Найчастішими бувають такі:

 1. Рибалки нещодавно відвідували водойму і опинилися з уловом, але приїхавши через деякий час клювання зовсім не стало. Це може говорити про одне – риба є, але їсти вона не хоче.
 2. Сплески на водній гладі сигналізують про наявність великих екземплярів, які займаються активним полюванням на видобуток, але на гачок трапляється наскільки дрібна риба, що навіть забирати її соромно.
 3. Різка зміна погоди або рівня води зводить ймовірність упіймання видобутку, що стоїть, до мінімуму. Це найприкріша та прикра проблема, яка змушує рибалок вирушати додому без улову.
 4. Мляве клювання зводить насолоду від перебування на водоймі до мінімуму. Насамперед лов риби це відпочинок, але якщо улов не тішить, то і знаходиться на природі не так вже й цікаво.
 5. Переваги

  Електронна приманка Twitching Lure відрізняється від звичних воблерів. Саме завдяки своїм перевагам вона стала дуже популярною серед усіх верств рибалок, незалежно від їхнього досвіду та навичок. Основними перевагами є такі:

 6. Вона здатна світитися у темряві, що робить її ідеальним знаряддям для риболовлі на хижака вночі. Це один із небагатьох способів упіймати великого судака в осінній період.
 7. Під час проведення під водою відбуваються рухи, ідентичні пораненій рибі. Це робить ймовірність упіймання хижака максимальною, незалежно від активності риби на водоймі.
 8. Оснащена спеціальним брязкальцем, завдяки якому вдається забезпечити створення шуму під водою. Це дає можливість залучати хижака, що сидить у засідці з великих акваторій.
 9. Довжина воблера становить 120 міліметрів – це оптимальні розміри, що забезпечують затримання хижака будь-якого розміру, незалежно від пори року та погодних умов.
 10. Головною особливістю, яку має приманка Twitching Lure, є повноцінна імітація пораненого малька. Це оптимальна поведінка жертви для хижака, яка пояснюється кількома факторами:

 11. Поранений малеча втрачає свої сили і не зможе швидко плавати, що є практично гарантією до того, що від хижака втекти не вийде.
 12. Попередній фактор спричиняє меншу витрату енергії на затримання. Поранена рибка – один із раціональних способів харчування пасивного хижака.
 13. Інстинктивні позиви не дозволяють хижакові пропустити повз поранену рибку. Навіть ослаблена щука атакуватиме малька.
 14. Головний закон природи – спочатку з'їдаються найслабкіші особини. Цей закон ніхто не скасовував і саме ним керується більшість істот, які перебувають у харчовому ланцюжку.
 15. Особливості

  Рибка приманка Twitching Lure є незамінною на рибалці, це забезпечується цілим рядом особливостей, що роблять її унікальною зброєю в арсеналі великої кількості рибалок. Головними відмінними рисами воблера є:

 16. Рибка приманка для риболовлі Twitching Lure не є дивиною у світі лову риби на професійному рівні. Вона продається в десятках країн і вже встигла здобути популярність.
 17. Повноцінна автономія роботи. Батарейки відсутні, а живлення виробляється від інтегрованого акумулятора, який обладнаний USB роз'ємом. Це дозволяє використовувати воблер для підзарядки ехолотів або телефону.
 18. Принада для риб Twitching Lure розроблялася протягом кількох років, що дозволило виготовити її з максимально міцного матеріалу. Не має значення, якого розміру, і з якою силою хижа риба атакує воблер, його неможливо пошкодити.
 19. Доступна ціна – завдяки своїй популярності, масштаби виробництва приманки досить великі. Це дозволяє забезпечити максимальну доступність та порівняно низьку вартість.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук