УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • КСБ-55 - Концентрат Сироваткового Білка (KSB-55)

КСБ-55 - Концентрат Сироваткового Білка (KSB-55)

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити КСБ-55 - Концентрат Сироваткового Білка (KSB-55) за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Властивості нового протеїнового коктейлю КСБ 55

КСБ 55 - це сконцентрована сироватка білка, порошок протеїну, який вживають попередньо розчинивши у воді. Він включає комплекс вітамінів, мінералів, а також вуглеводів, необхідних для росту м'язової маси. За допомогою такого коктейлю не складе великих труднощів створити в досить швидкі терміни красиве і рельєфне тіло. Він якнайкраще підходить спортсменам для силових тренувань, його можуть вживати однаково як люди зі значною зайвою вагою, так і ті, кому потрібно набрати його.

Дуже часто до нього вдаються дівчата, яким проблематично набрати недостатню вагу, завдяки КСБ 55 такий ефект досягається в стислі терміни і не призводить до утворення жирка, також він абсолютно безпечний для організму.

Рекомендації щодо правильного вживання протеїнового коктейлю

Після того, як отримані знання про роль протеїнових коктейлів, потрібно обов'язково мати розуміння правильного вживання. Організму людини, яка не обтяжена фізичними навантаженнями на добу, потрібно трохи більше 1 гр. білка на кожен кілограм-маси, отже при вазі 60 кг, добова норма становить близько 70 гр. білка. Спортсменам необхідна доза на порядок більша, а саме понад 100 гр.

Розрахувати добове споживання білка із звичайної їжі досить складний процес, проте застосувавши нескладну формулу – що у 100 гр. м'яса, що міститься приблизно 20 гр. білка, неважко зрозуміти, що хоч би яким бути любителем м'яса, все одно не легко отримувати щодня необхідної кількості білка. Важливо також пам'ятати, що якщо до раціону включений протеїновий коктейль, варто зменшити споживання різної їжі, що містить вуглеводи та жири, щоб не допустити надлишку калорій, необхідних організму.

Склад концентрату

Основним інгредієнтом коктейлю є очищений білок, який отримується з молочної сироватки. Справа в тому, що цей цінний продукт для організму застосовується практично у всіх протеїнових коктейлях, які пропонуються професійним спортсменам. Він набагато кращий за своїми показниками, ніж інші види одержуваних білків.

Безумовно, що для людей, які страждають надмірною вагою, знадобиться набагато значніший час для досягнення результату, але найголовніше – це регулярні заняття тренуваннями та вживання протеїнового коктейлю. Незважаючи на те, що м'язи нарощуються в залежності від типу тіла, результат від використання продукту буде помітний вже після трьох тижнів застосування та тренувань.

У 100 грн. продукту міститься:

  • Жиров – 5 гр.
  • Вуглеводів – 22 гр.
  • Білка – 70 грн.

Крім цього, до складу входить полівітамінний комплекс, екстракт пророщеної пшениці та калина.

Приготування коктейлю

Продукт є концентрованим порошком, який розмішується в пропорції одна чайна ложка на 200 мл води. Приймати його варто за 30 хвилин до старту тренування і через півгодини після отримання максимального ефекту.

У стандартній упаковці міститься 10 повних порцій. Для отримання максимального результату варто враховувати особливості організму, наприклад, коли метою є отримання красивого скульптурного тіла, протеїновий коктейль варто вживати протягом дня. Якщо головне завдання наростити м'язову масу – варто вживати так звані повільні протеїни на ніч, оскільки зростання м'язів відбувається під час сну.

Важливо! Не потрібно плутати протеїнові коктейлі, у складі яких знаходяться натуральні інгредієнти (не результати хімічних експериментів) та продукти фармакології, вживання яких може спричинити небажані дії на організм. Саме завдяки тому, що у складі таких біологічних добавок використовуються натуральні компоненти, відкидаються геть усі сумніви щодо його вживання. Багато іменитих спортсменів використовують протеїнові коктейлі про що заявляють привселюдно.

Характеристики

Основні Виробник   KSB Країна виробник США Вага 100 г


Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук