УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Neck Toner - Тренажер від другого підборіддя

Neck Toner - Тренажер від другого підборіддя

  • 199 Грн

  • 5 або більше: 189 Грн
  • 10 або більше: 179 Грн
  • 50 або більше: 169 Грн
  • 100 або більше: 159 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Neck Toner - Тренажер від другого підборіддя за 199 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Раніше проблеми в'ялої шиї вдавалося вирішити хіба що з допомогою хірургічного втручання. Цей процес створює масу неприємностей – використання наркозу, тривалий процес відновлення та інші ризики, які несе будь-яке оперативне втручання. І тільки уявіть собі, що альтернативна операції – це тренажер для шиї. Звичайний механічний тренажер за кумедною ціною. До того ж, він дуже маленький, компактний, непомітний. Це означає, що тренувати м'язи шиї ви зможете там, де вам буде зручно цим займатися. Neck Toner тренажер для підборіддя повністю автономний і справді простий у використанні – ви поміщаєте тренажер під підборіддя та починаєте виконувати найпростіші вправи.

Помітний результат ви побачите після місяця за умови, що приділятимете заняттям хоча б 3 хвилини. У комплекті до тренажера поставляється 3 різні пружини. У цьому виражається індивідуальний підхід до тренувань, тому що кожен зможе вибрати ту пружину, працювати з якою буде найбільш комфортно.

Переваги тренажера для підборіддя Нек Тонер:

без хірургічних операцій прибирає друге підборіддя;

покращує овал обличчя;

робить шию стрункішою;

три рівні напруги регулюються за допомогою пружинок;

абсолютно безболісно.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук