УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

 • Orgonite – концентрат для засвоєння їжі (Оргонайт)

Orgonite – концентрат для засвоєння їжі (Оргонайт)

 • 299 Грн

 • 5 або більше: 284 Грн
 • 10 або більше: 269 Грн
 • 50 або більше: 254 Грн
 • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Orgonite – концентрат для засвоєння їжі (Оргонайт) за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Переваги

Унікальний протеїновий комплекс:

 • Містить натуральні компоненти;
 • Безпечний для здоров'я;
 • Не надає навантаження на серцево-судинну систему;
 • Допомагає швидко відновитись після силових вправ;
 • Підвищує інтенсивність та ефективність занять спортом.
 • Властивості

  Комплекс для спортивного харчування, як заявляє виробник:

  • Поповнює дефіцит поживних компонентів, хімічних компонентів та мікроелементів у людському організмі;
  • Сприяє природному висновку шкідливих сполук, метаболітів та продуктів розпаду;
  • Регулює роботу залоз внутрішньої секреції.

  Як працює

  Препарат сприяє максимальному засвоєнню поживних речовин. Будь-який продукт харчування має певний ККД. При проходженні через шлунково-кишковий тракт частина корисних компонентів втрачається і не засвоюється. Щоб знизити втрати і прискорити процес нарощування м'язової маси вченими було створено засіб Оргонайт. Порошок сприяє повному засвоєнню вітамінів та мікроелементів, а також скорочує кількість їжі.

  склад

  До складу Orgonite для засвоєння їжі за інструкцією увійшли активний креатин , сухий яєчний білок, мальтодекстрин , суха молочна сироватка , ароматизатор ідентичний натуральному "вершковому".

  Серед рослинних складових у складі присутні:

  1. Активний креатин. Креатин - це молекула, що синтезується тілом з їжі або спортивного харчування та зберігає енергію у формі креатинфосфату. Під час фізичних навантажень креатинфосфат віддає свою енергію клітинам. Ефект "другого дихання" під час тренувань досягається саме завдяки йому. Креатин не діє миттєво – його ефект проявляється поступово при регулярному вживанні.
  2. Сухий яєчний білок. Містить вітаміни групи РР, В, Н. Один із найякісніших і легко засвоюваних білків. Головним фізичним ефектом, який має сухий яєчний білок, є розширення кровоносних судин. Спортивні навантаження сильно впливають на м'язи, білок покращує циркуляцію крові у всьому організмі.
  3. Мультодекстрин. Дозволяє поступово забезпечувати організм енергією тривалий час, стимулює зростання біфідобактерій в кишечнику. Силові тренування призводять до виснаження запасів незамінної кислоти у м'язах, провокуючи організм руйнувати білкову структуру клітин. Мальтодекстрин дозволяє зберегти нормальний баланс клітин в організмі навіть за високих силових навантажень.
  4. Екстракт імбиру. Покращує кровообіг, сприяє зменшенню кількості жирових клітин в організмі, а також комфортнішому травленню.
  5. Екстракт часнику. Містить S-аліл mercaptocysteine (SAMC) та S-аліл цистеїн (SAC), потужні антиоксиданти, зі здатністю 98% всмоктування в кров.
  6. Насіння льону. Джерело амінокислоти для організму, що покращують білковий обмін, знижують ймовірність травм при активних тренуваннях.
  7. Комплекс ферментів. Допомагають "забрати" з їжі максимум корисних речовин. Розщеплюють пептиди та білки, а також сприяють насиченню легень киснем.

  Багато спортсменів використовують Orgonite після тренувань, а відгуках діляться, що втома проходить через кілька хвилин.

  Ефективність

  Про те, що засіб працює на результат, говорять численні позитивні відгуки фахівців та спортсменів. Без шкоди для організму та побічних реакцій ви досягнете результату від силових вправ набагато швидше, приймаючи протеїновий комплекс.

  Спосіб застосування

  Для підвищення ефективності фізичних навантажень виробник рекомендує приймати комплекс щодня. Якщо ви займаєтеся суперечкою не щодня, а, наприклад, тричі на тиждень, тоді вживайте засіб у день розвантаження, після невеликої розминки.

  Згідно з інструкцією, препарат приймають так:

  1. Приймати по 1 чайній ложці після тренувань;
  2. Можна додати до складу вуглеводно-протеїнового коктейлю.

Характеристики

Основні
Країна виробник Польща
Вага 100.0 (г)


Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук