УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Намиста Бяньші з чорного нефриту 8 мм

Намиста Бяньші з чорного нефриту 8 мм

  • 399 Грн

  • 5 або більше: 379 Грн
  • 10 або більше: 359 Грн
  • 50 або більше: 339 Грн
  • 100 або більше: 319 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Намиста Бяньші з чорного нефриту 8 мм за 399 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Бяньші - рідкісний різновид напівдорогоцінного каменю чорний нефрит. У світі є лише одне родовище даного мінералу, це провінція Шаньдун (Китай). 63 мільйони років тому на нинішню територію китайської провінції впав великий метеорит.


Промисловий видобуток каменю почався в 2009 році, але через популярність його запаси практично виснажені. Незабаром цей камінь стане рідкістю, яку можна буде купити тільки за великі гроші.


Корисні властивості Бяньші

Поряд із гарним виглядом, камінь Бяньші є вкрай корисним для здоров'я. Дуже активно використовується в китайській медицині і досі застосовується ченцями Тибету.


Під час проведення археологічних розкопок у північних провінціях Китаю археологами виявили голки з Бяньші (використовувані для акупунктури), яким понад 7000 років. За старих часів цей камінь вважався дорожчим за золото і передавався у спадок.


Камінь Бяньші має цікаву властивість: на дотик він гладкий і приємний. Якщо провести каменем по шкірі людини, то в місцях дотику розпочнеться сильна циркуляція крові та людина відчує приємне тепло. Це лише одна з чудових властивостей каменю, що застосовується у китайській медицині.


Загадкове походження каменю відбилося і на його спектрі властивостей, що виражаються профілактичним та терапевтичним впливом:


Завдяки каменю можна відчувати неймовірну бадьорість та енергетичний приплив. Усього кілька годин, і ви самі помітите, як підвищиться ваша працездатність та настрій.

Під впливом чорного нефриту починають добре почуватися і внутрішні органи людини. Спостерігається уповільнення процесу старіння клітин, що забезпечує збереження молодості, що проявляється зовнішніми ознаками – зникнення зморшок, пружність шкіри, зміцнення нігтів та волосся.

Намиста Бяньші підвищують імунітет здібності людини, скорочуючи частоту захворювань вірусного і простудного характеру.

Допомагають людині розслабитися, підвищуючи її стійкість до стресів.

Нефрит забезпечує нормалізацію кров'яного тиску, запобігає частим головним болям.

Намисто Бяньші незамінні при захворюванні нирок. Прикладаючи їх до зовнішньої області органу, вони здатні працювати як компрес, що зігріває, знімає больові відчуття.

Щоб зняти напругу та м'язові спазми, необхідно провести проблемною ділянкою намистами, після чого біль зникає.

Регулярне носіння намиста з чорного нефриту Бяньші відбивається на роботі травної системи та кишечника.

Страждаючи захворюванням дихальних шляхів, дихати з намистом стає легше, спостерігається зникнення задушливого кашлю.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук