УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Плівка-сауна для талії Shape up belt

Плівка-сауна для талії Shape up belt

  • 149 Грн

  • 5 або більше: 142 Грн
  • 10 або більше: 134 Грн
  • 50 або більше: 127 Грн
  • 100 або більше: 119 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Плівка-сауна для талії Shape up belt за 149 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Користь плівки-сауни Shape Up Belt



За малоактивного способу життя наше тіло починає відкладати жир. У жінок найпопулярніші зони - талія, живіт, боки і стегна. Разом із зникаючою талією пропадає і привабливість, і чим кругліше тіло, тим більша ймовірність придбати всілякі недуги. Боротися з цими недоліками, що псують фігуру та здоров'я, можна декількома способами, але найпростіший і найшвидший з усіх – Shape Up Belt.

Користь від застосування плівки-сауни виявляється у зменшенні обсягів проблемних ділянок тіла. Досить накласти її на якийсь час і займатися звичайними справами. Наприклад, розповнілі живіт і боки підуть за лічені тижні, якщо їх регулярно обгортати Shape Up Belt. Це станеться тому, що підшкірний жир тане, і, перетворюючись на зайву вологу, виходить через пори, що відкрилися. Така нешкідлива термопроцедура сприяє оздоровленню та омолодженню шкіри.

В кінцевому підсумку, використовуючи плівку-сауну для талії і стегон Shape Up Belt, ви купуєте стрункий і гнучке тіло, без шкіри, що обвисла від швидкої втрати кілограмів.

Як користуватися плівкою Shape Up Belt для схуднення


Хоча на самому виробі і зазначено, що товар, що створює термоефект, для талії та стегон, застосовувати його можна на будь-якій частині тіла. На жаль, повністю обернуться та відчути себе у сауні, не вийде. Тому, ви повинні вибрати ту ділянку, на яку впливатимете: стегна і живіт, тільки стегна, тільки живіт, на одну з ніг, на руку. Щоб посилити вплив можна намазати на шкіру антицелюлітний крем або інший звичний для вас засіб. Після цього обертаєтеся плівкою-сауною Shape Up Belt.

Далі на ваш розсуд: відпочивайте, робіть масаж, займайтеся спортом, гуляйте та інше. Дія плівки-сауни почнеться негайно, але закінчиться на момент її зняття. Плівка-сауна Shape Up Belt ― засіб багаторазового використання, тому достатньо її промити і вона вже готова до нових процедур, а вам залишиться лише вмитися та повторити процедуру наступного дня.

Результат від плівки-сауни Shape Up Belt

Shape Up Belt краще спалить жир, якщо застосовувати її в комплексі з кремами або маслами і займатися фізичними навантаженнями. Але якщо обсяги вашого тіла не критичні і вимагають невеликого коригування, то вдаватися до додаткових засобів не обов'язково. Схуднути та мати приємну рівну шкіру вийде приблизно на другому тижні обгортань. Коли ви пройдете курс на талію, що худне, то переходите на іншу частину тіла, де скупчився жир і обдерла шкіра.

Плівка-сауна Shape Up Belt не лише посилює мікроциркуляцію крові в тканинах, а й посилює дію нанесених кремів. Тому є невелика пересторога: звертайте увагу на те, що відбувається під плівкою. Можуть з'явитися почервоніння, плями, висипання. Не завжди висипання сверблять, тому як тільки ви виявили на шкірних покривах щось незвичайне, знімайте Shape Up Belt і промийте ділянку тіла водою.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук