УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Hair Mega Spray - вітамінний комплекс для волосся (Хеїр Мега Спрей)

Hair Mega Spray - вітамінний комплекс для волосся (Хеїр Мега Спрей)

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Hair Mega Spray - вітамінний комплекс для волосся (Хеїр Мега Спрей) за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Hair MegaSpray

ця назва засобу, який ефективно бореться з облисінням, випаданням волосся, помітно зміцнює його по всій довжині. Велику користь Мега Спрей принесе волоссю, що страждає від щоденного укладання, завивки та частих підфарбовувань. У його складі природні натуральні компоненти - олії та екстракти з рослин, особлива вітамінна формула. Міститься препарат у спеціальному флакончику-спреї (об'ємом 26 мл). Він зручний та економічний у використанні, т.к. «випорскує» певну дозу. Продукт пройшов сертифікацію, а отже має міжнародний знак якості. Виробник стверджує, що результат буде помітний вже за 2 тижні (при щоденному використанні).

Дуже багатий за своїм складом спрей, безперечно, дуже корисний і для шкіри голови і для волосся. Він підходить і пропонується не лише жінкам, а й чоловікам. Вони частіше страждають від випадання рослинності на голові. Крім того, що склад Hair MegaSpray стимулює зростання і запросто покриє волоссям залисини на лобі, він робить його здоровим , надає м'якість, блиск, силу, згладжує лусочки в структурі.
Жінки часто мають безбарвні, обсічені та ламкі локони. Це відбувається через багато причин, у тому числі від нестачі харчування та багаторазових укладок. Застосовуючи спрей Hair MegaSpray для впливу лише на 1 годину щодня, всі ці проблеми можна забути.

Як використовують спрей Hair MegaSpray


Одна з переваг Мега Спрею для волосся - зручність та простота застосування.

Кроків всього три:

  1. Перед застосуванням не забувайте струсити флакон. Розпорошуйте «пшикаючи» на шкіру голови близько до коріння і на волосся. Потім робите невеликий масаж: легкими масажними рухами втираєте корисний склад Hair MegaSpray.
  2. Створити термоефект: загортаєте голову в поліетиленову хустку або шапочку для душу та зверху рушником.
  3. Тримайте для дії не менше 1-ї години. Потім компрес знімається, а голова миється звичайним способом.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук