УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Diet Gum - Жуйка для схуднення

Diet Gum - Жуйка для схуднення

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Diet Gum - Жуйка для схуднення за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Склад жуйки Diet Gum

  • африканський манго;
  • екстракт ягоди годжі;
  • камбоджійська Гарцинія;
  • екстракт ягід асаї та зеленої кави.

Африканський Манго – той самий манго, який ви щодня бачите на вітринах. Головна особливість фрукта – пригнічувати апетит. Це відбувається рахунок вироблення гормону лептину, яку забезпечує манго. Чим більше лептину, тим менше хочеться їсти. Другий момент – це клітковина, на яку також багатий африканський фрукт. Клітковина з водою утворюють своєрідний гель, який заповнює шлунок та забезпечує почуття ситості. Крім цього, манго покращує обмін речовин і прискорює окислення жирів.

Ягоди Годжі містять потужний полівітамінний комплекс, відмінно зміцнюють імунітет, стимулюють щитовидну залозу і прискорюють спалювання жирів.

Камбоджійська Гарцинія – рослина сімейства звіробійних. Діє подібно до манго. Пригнічує апетит за рахунок високого вмісту клітковини. Крім цього, гарцинія містить гідроксилімонну кислоту – каталізатор розщеплення жирів, та нормалізує рівень цукру.

Ягоди Асаї (або капустяна пальма) містять антиоксидантні та ціанідин. Він перешкоджає розвитку ожиріння.

Зелена кава - знижує рівень інсуліну і підвищує метаболізм, зменшує засвоєння вуглеводів, добре діє як антицелюлітний засіб.

Жуйка для схуднення Diet gum ,

мабуть, найголовніший компонент жувальної гумки для схуднення – це L-карнітин. Цей природний компонент використовується спортсменами в період сушіння, і ефективність його у боротьбі з жиром мало хто заперечуватиме. Він зменшує рівень холестерину у крові, сприяє посиленому жировому обміну.

Результат взаємодії всіх цих компонентів пояснює дивовижний ефект жувальної гумки. Принаймні, саме це обіцяють творці Diet Gum. Головний аргумент – це миттєве засвоювання корисних речовин з того моменту, як вони взаємодіють зі слиною. І звідси давайте докладніше.

Характеристики
Основні
Країна виробник Бразилія
Дія Зниження апетиту, Прискорює процес обміну речовин
20 шт

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук