УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Пластик-зварювання 5 Second Fix

Пластик-зварювання 5 Second Fix

  • 250 Грн

  • 5 або більше: 238 Грн
  • 10 або більше: 225 Грн
  • 50 або більше: 213 Грн
  • 100 або більше: 200 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Пластик-зварювання 5 Second Fix за 250 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Рідкий фіксатор склеїть будь-яку поверхню: дерево, скло, кераміку, метал, пластик та багато іншого. На відміну від простого клею, гарячий клей забезпечує надійне з'єднання будь-яких матеріалів. Використовувати олівець клей можна для усунення великих і маленьких поломок. Він стане в нагоді в домашньому побуті, для дрібного ремонту, а також буде незамінним в автосервісі, для склеювання дрібних металевих предметів, пластику та ремонту електропроводки.

Просто нанесіть клей на підготовлену поверхню, з'єднуєте частини та сушіть кілька секунд ультрафіолетовим променем, що знаходиться з протилежного боку ручки. Відремонтованою річчю можна скористатися вже через 5 секунд. Ця технологія використовується стоматологами в зубних герметиках.

Пластик-зварювання 5 Second Fix не є токсичним і дуже міцним. Він створює з'єднання набагато міцніше, ніж будь-який клей або епоксидна смола. Але явною перевагою такого з'єднання є його гнучкість, він чудово працює на вигин. Місце з'єднання можна шліфувати та фарбувати.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук