УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Biogrow - Біоактиватор для стимулювання росту всіх видів рослин (БіоГроу) ГРАНУЛОВАНИЙ

Biogrow - Біоактиватор для стимулювання росту всіх видів рослин (БіоГроу) ГРАНУЛОВАНИЙ

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Biogrow - Біоактиватор для стимулювання росту всіх видів рослин (БіоГроу) ГРАНУЛОВАНИЙ за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

Як відомо, ґрунт містить масу компонентів, які рослини використовують для живлення. Але через різні природні явища (посуха, часті зливи, вітер) земля збіднюється, і рослини починають страждати від нестачі необхідних речовин. Це призводить до уповільнення їхнього зростання, вони перестають плодоносити, підвищується ймовірність розвитку хвороб. При вираженій нестачі поживних елементів не виключена загибель рослинності. Впоратися з дефіцитом мінералів і вітамінів допомагає періодичне підживлення ґрунту. З цією метою бажано використовувати лише якісні екологічні добавки, наприклад, БіоГроу.


Правильне застосування цього засобу з дотриманням інструкції принесе величезну користь вашим рослинам. Досвідчені городники рекомендують виконувати підживлення регулярно. Бажано робити це раз на місяць, а у разі потреби – два. Найчастіше застосовувати добавку не рекомендується, тому що надлишок мінералів також шкідливий для рослинності.

Чому варто вибрати біоактиватор BioGrow?

Біологічну добавку Біогроу гідно оцінили багато городників. Діє вона швидко та дає помітний результат. Це популярне добриво було протестовано у лабораторних умовах і з успіхом пройшло низку клінічних випробувань. Наукові дослідження підтвердили величезну користь добавки для рослин та її екологічну безпеку. Використовувати добриво можна для підживлення різних рослин - квітів, чагарників, овочів, фруктових дерев.


Важливою перевагою добавки є повна відсутність у її складі шкідливих компонентів.

Плоди, вирощені за допомогою БіоГроу, не містять нітратів і можуть без побоювання їсти у великих кількостях.

І ще один важливий момент – BioGrow допоможе захистити ваш урожай від шкідливих комах, які паразитують на садових та городніх рослинах.

Склад Biogrow

Висока ефективність екодобавки Біогроу пояснюється дією таких інгредієнтів:


Гумінових кислот концентрат. Ця речовина є джерелом багатьох мінералів, які легко засвоюються рослинами. Через війну прискорюється їх зростання, значно підвищується плодоношення.

Біоактивна вода. Покращує структурування родючого шару. Сприяє зростанню корисних мікроорганізмів, регулює симбіоз із корінням рослин.

Борошно добірне кров'яне (концентрат). Служить для рослин джерелом амінокислот, включає елементи, що збагачують кореневі частини киснем.

Флао бактерії. Насичують землю корисними речовинами, покращують її мінеральний склад. Роль цих організмів у підвищенні плодоношення була підтверджена в ході багаторазових наукових досліджень.

Золи листяних дерев. Нормалізують склад ґрунту, збагачуючи його різними мінералами. Прискорюють зростання, активують захисні механізми, нейтралізують негативний вплив різних зовнішніх факторів, підвищують плодючість.

Крім того, BioGrow містить особливі сполуки, які допомагають ґрунту утримувати більше вологи. Тому рослинність легко витримує посушливу погоду, продовжує рости і не втрачає своїх плодоносних якостей.


Коли ж погода надто дощова, з ґрунту можуть вимитися корисні для рослин компоненти. Розробники Біогроу передбачили і цей випадок – вони додали в добриво інгредієнти, які пов'язують мікроелементи із ґрунтом та перешкоджають їх вимиванню.

Корисні властивості біодобавки Biogrow

Екодобрива Biogrow має таку дію:

Стимулює зростання та розвиток різних видів рослин.

Збагачує ґрунт мінеральними речовинами, вітамінами та амінокислотами.

Покращує плодоношення.

Підвищує опірність рослин впливу зовнішніх факторів, забезпечує їм захист від багатьох захворювань.

Запобігає вимиванню корисних компонентів із ґрунту.

Забезпечує надійний захист від комах-шкідників.

Переваги екодобрива Biogrow

Унікальна за своїм складом добавка Біогроу має безліч переваг.

Вона не містить токсичних хімічних речовин та значно покращує плодоношення.

Активується зростання та цвітіння рослин, вони стають резистентними до багатьох небезпечних хвороб.

Ще один безперечний плюс біодобрива – доступна ціна, яка не завдасть шкоди вашому гаманцю.

Інструкція із застосування Biogrow

Існує кілька способів застосування екодобавки:

Полив рослин. 1 відро на 3-4 кв. грядки (добрива вносити з інтервалом 15-20 днів).


Замочування насіння. Для кожного виду рослин є свої дозування та час. Тому перед замочуванням слід уважно прочитати інструкцію. Наприклад, бульби картоплі – 12 годин, насіння томатів, капусти – 48 годин, решти овочів – 24 год.

Обприскування. Цей метод застосовується для обробки фруктових дерев. Добриво розбавляють у дозуваннях, вказаних в інструкції. Потім розчин розпилюють на дерева. Робиться це під час цвітіння та зростання плодів, увечері під час заходу сонця.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук