УКРАЇНСЬКА
торгівельна платформа

  • Економник палива FreeFuel (Фрі Фул)

Економник палива FreeFuel (Фрі Фул)

  • 299 Грн

  • 5 або більше: 284 Грн
  • 10 або більше: 269 Грн
  • 50 або більше: 254 Грн
  • 100 або більше: 239 Грн

Продавець цього товару:
opto-copto-c


Написати повідомлення:  


Байолл - дошка товарних оголошень пропонує:
Купити Економник палива FreeFuel (Фрі Фул) за 299 Грн з доставкою 🚚 ✈ по всій Україні в Байолл™ передплатою ✅ або післяплатою ₴

ПРИНЦИП ДІЇ


Після встановлення приладу відбувається активізація вуглеводневого ланцюга палива, поглинання реактивного опору та паразитних наведень, що знижує витрату палива в середньому на 20%. Хоча на старих автомобілях із зношеним двигуном, а також на потужних автомобілях понад 130 л. економія палива сягає 30% і більше.

Будь-яке паливо постійно змінюється через вплив температури і вологості. Така дія змушує паливо розширюватися і стискатися, внаслідок чого молекули вуглеводню починають притягуватися один до одного формуючи молекулярні групи. Дані "згустки" не можуть згоріти повністю, тому що частина їх знаходиться в зоні, що недосяжна для кисню. Коли паливо проходить через зону установки FuelFree, магнітно-частотний резонанс, що генерується пристроєм, розсіює "згустки", що утворилися, на окремі молекули і додатково активно заряджає їх. Таким чином, молекули кисню проникають до кожної молекули палива, що сприяє повному згоранню паливоповітряної суміші. В результаті це призводить до меншої витрати пального та скорочення шкідливих викидів.

РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБОВУВАНЬ

Збільшення потужності двигуна на 5 л. Зниження витрат палива на 20% Зниження викиду CO та CH на 40% ПЕРЕВАГИ ЕКОНОМІВНИКА Економійник палива Фул Фрі повністю окупається за 2 місяці. Знадобиться лише кілька хвилин на підключення. Практично відсутній вуглецево-шлаковий наліт, а значить поршневі кільця працюють довше. Ефективність підтверджена численними дослідженнями та тестами. Значно збільшується термін служби каталізатора. Термін служби свічок трохи збільшується.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук